کدبازان

دانلود بقای تمدن: عصر زامبی مود شده

بقای تمدن: عصر زامبی

بقای تمدن: عصر زامبی

نارین گیمز
نسخهٔ ۱.۲۵۰.۱۰۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
دانلود
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۱۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ خرداد ۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

“بقای تمدن: عصر زامبی” نبرد استراتژیک و آنلاین میان زامبی‌ها و بازیکن‌هاست که در دنیای آخرالزمان اتفاق می‌افتد. مهمترین قانونی که نباید فراموش کنید، بقا است! آیا قادر به جلوگیری از پایان دنیا هستی؟

اینستاگرام: SurvivalofCivilization

با فرماندهی ارتش، تعلیم ژنرال‌ها و نیروهای مسلح برای بقا در مقابل دیگر بازیکن‌ها و زامبی‌ها بجنگید تا امپراطوری بزرگ خود را بنا کنید.
به شهرهای بازیکن‌ها حمله کن و در راه زامبی‌ها را زیر بگیر و شهرت را گسترش بده تا هیچکس توان مقابله با تو را نداشته باشه.

ویژگی‌های منحصر به فرد بازی بقای تمدن:

– میدان جنگ جهانی با حضور تمام بازیکن‌ها

میدان جنگی وسیع و آنلاین با حضور تمام بازیکن‌ها و قابلیت حمله و غارت کردن تک تک آنها، البته فراموش نکنید که اگر با دوستان خود اتحاد تشکیل بدهید قدرت بقاء شما بیشتر می‌شود.

– ده‌ها ژنرال کارکشته
بیش از 30 ژنرال متنوع که هرکدام مهارت‌های کلیدی خاصی دارند. حال دیگر به شما و استراتژی شما بستگی دارد که چطور از این قابلیت‌ها استفاده کنید تا به راحتی حریف خود را مغلوب کنید.

– بقا در جهانی بی‌انتها

سربازان سلحشور در مقابل زامبی‌ها، ژنرال‌های زیرک یا فرماندهانی صلح‌طلب؛ در دنیای این بازی دست شما باز است تا آنطور که می‌خواهید سرزمین و دنیای خود را در آخرالزمان بسازید.

– نبرد نفس‌گیر امپراطورها برای فتح آخرین امپراطوری!

برای رسیدن به قله‌ی پیروزی و فتح آخرین امپراطوری باید قدرتمندترین ارتش را فراهم و تجهیز کنید و دیگر بازیکن‌ها را از مسیرتان کنار بزنید.

فرمانده، سرنوشت دنیا به دست تو نوشته می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *