کدبازان

دانلود رایگان کتاب صوتی درجا زدن ممنوع است

خلاصه کتاب صوتی درجا زدن ممنوع: کتاب درجا زدن ممنوع PDF نوشته‌ی جان سی. مکسول است. ایشان در مقدمه این کتاب اینگونه نوشته که: در این کتاب می‌کوشم به شما کمک کنم تا بیاموزید چگونه رشد و پیشرفتی مؤثر داشته باشید. به گونه ای که از بهترین فرصت‌ها استفاده کنید و بتوانید تا حد امکان به همان انسانی تبدیل شوید که برای آن منظور آفریده شده‌اید.

من مشتاق هستم به شما کمک کنم نگرشی مناسب را برگزینید، هرچه بیشتر به توانایی های وجودتان پی ببرید، شور و اشتیاقتان را به کار بگیرید، هدفتان را بهتر بشناسید و مهارت های خودتان را هرچه بیشتر پرورش دهید تا بتوانید به همان انسانی تبدیل شوید که به معنای ‌واقعی شایسته‌اش هستید. این کتاب را نوشتم تا تأثیرگذاری رشد و پیشرفت شخصی را هرچه بیشتر و بهتر به شما نشان دهم. من می‌خواستم راهکارهایی را مطرح کنم که شما با به‌کارگیری آن ها می توانید به انسانی موفق تر و تأثیرگذارتر تبدیل شوید.»

کتاب صوتی درجا زدن ممنوع

کتاب 15 قانون ارزشمند رشد کتابی است مه باید همه حداقل یکبار آن را بخوانند. همه ی ما به رشد و توسعه فردی نیاز داریم. همچنین تحقق رویا و داشتن یک زندگی ایده آل خواسته همه ماست. این کتاب راه کارهای علمی ارائه می کند که به کمک آنها می توانیم زندگی خود را دگرگون کنید و در مسیر رشد فردیتان قدم بگزارید. رشد فردی مسیری است که انتها ندارد. بنابراین اگر فکر می کنید به موفقیت رسیده اید و از شرایط فعلی خود راضی هستید باز هم به مطالعه این کتاب نیاز دارید. در خلاصه این کتاب می آموزیم که چگونه تجربیات تلخ باعث رشد فردی ما می شود. چرا باید بعضی چیزها را از دست بدهیم و چرا باید در حین اینکه واقع بین هستیم رویاهای بزرگی نیز داشته باشیم. برای توسعه فردی باید خودمان را بشناسیم.

دانلود رایگان کتاب درجا زدن ممنوع pdf

دانلود رایگان صوتی  کتاب درجا زدن ممنوع

معرفی کتاب در جا زدن ممنوع
«درجا زدن ممنوع!» جان‌ سی. مکسول(-۱۹۴۷)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. این کتاب دربردارنده ۱۵ قانون است که با اجرای آنها، می‌توانید به زندگی تحول و پویایی ببخشید. در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم: واژه‌هایی همچون استعداد و توانایی در هر زبانی در گروه واژه‌های مثبت و انگیزه‌بخش قرار می‌گیرند. این‌گونه واژه‌ها به انسان کمک می‌کنند تا با خوش‌بینی به آینده بنگرد. این واژه‌ها برای انسان امیدآفرین هستند و موفقیت را نوید می‌دهند. این واژه‌ها در واقع احساس کامیابی و درخشش را در وجود انسان برمی‌انگیزند. استعداد و توانایی نشان‌دهنده‌ی گزینه‌های ممکن برای ما هستند. وقتی درباره‌ی توانایی خودتان به‌منزله‌ی یک انسان می‌اندیشید؛ به هیجان می‌آیید. دست‌کم من امیدوار هستم که چنین احساسی در وجودتان پدیدار شود. این اندیشه به‌راستی اندیشه‌ای مثبت و روحیه‌بخش است. من، همان اندازه که توانایی‌های خودم را باور دارم، توانایی‌های شما را نیز باور دارم. آیا شما از توانایی‌هایی ویژه بهره‌مند هستید؟ بی‌تردید. تردید ندارم که پاسخ این سؤال در رشد و پیشرفت دایمی شما نهفته است. برای به‌کارگیری هرچه بیشتر توانایی‌های وجودتان، باید همواره در حال رشد و پیشرفت باشید. در این کتاب می‌کوشم به شما کمک کنم تا بیاموزید چگونه رشد و پیشرفتی مؤثر داشته باشید؛ به‌گونه‌ای که از بهترین فرصت‌ها استفاده کنید و بتوانید تا حد امکان به همان انسانی تبدیل شوید که برای آن منظور آفریده شده‌اید. من مشتاق هستم به شما کمک کنم نگرشی مناسب را برگزینید، هرچه بیشتر به توانایی‌های وجودتان پی ببرید، شور و اشتیاقتان را به‌کار بگیرید، هدفتان را بهتر بشناسید و مهارت‌های خودتان را هرچه بیشتر پرورش دهید تا بتوانید به همان انسانی تبدیل شوید که به‌معنای ‌واقعی شایسته‌اش هستید. این کتاب را نوشتم تا تأثیرگذاری رشد و پیشرفت شخصی را هرچه بیشتر و بهتر به شما نشان دهم. من می‌خواستم راهکارهایی را مطرح کنم که شما با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید به انسانی موفق‌تر و تأثیرگذارتر تبدیل شوید.
درجا زدن در زندگی

 

در کتاب درجا زدن ممنوع اثر جان سی مکسول، 15 قانون مطرح شده را به کار ببرید و همچون رودی خروشان در مسیر زندگی پیش بروید.

واژه‌هایی همچون استعداد و توانایی در هر زبانی در گروه واژه‌های مثبت و انگیزه‌بخش قرار می‌گیرند. این‌گونه واژه‌ها به انسان کمک می‌کنند تا با خوش‌بینی به آینده بنگرد. این واژه‌ها برای انسان امیدآفرین هستند و موفقیت را نوید می‌دهند. وقتی درباره‌ی توانایی خودتان به‌منزله‌ی یک انسان می‌اندیشید؛ به هیجان می‌آیید. دست‌کم من امیدوار هستم که چنین احساسی در وجودتان پدیدار شود. این اندیشه به‌راستی اندیشه‌ای مثبت و روحیه‌بخش است. من، همان اندازه که توانایی‌های خودم را باور دارم، توانایی‌های شما را نیز باور دارم. آیا شما از توانایی‌هایی ویژه بهره‌مند هستید؟ بی‌تردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *