+
کد تخفیف 25% برای اولین خرید
کد تخفیف : zarinlink25

همکار فروش شوید

مزایای همکاری در فروش چیست؟

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های سیستم همکاری در فروش این است که شما موقعی پول و کمیسیون پرداخت میکنید که در ازای آن فروش و یا عملی صورت گرفته باشد. در غیر این صورت پولی پرداخت نخواهد شد و این یعنی سود خالص.

چه میزان می تواند از افیلیت مارکتینگ درآمد کسب کرد؟

کلمه نامحدود کوتاه ترین جواب ممکن به این سوال است. این مسئله به ایده آل بودن شرایط و میزان پشتکاری که به کار رفته بستگی دارد. بازاریاب های پورسانتی موفقی وجود دارند که ماهانه صد هزار الی یک میلیون دلار پول بدست می آورند! مثلا پت فلین (Pat Flynn) در دسامبر سال 2017 از وبسایت اسمارت پسیو اینکام (Smart Passive Income) بیش از 100 هزار دلار درآمد کسب کرد. رایان رابینسون که یک بازاریاب پورسانتی خبره است هم در یک سود هنگفت از افیلیت مارکتینگ در اکتبر سال 2019 به سود 19000 دلاری دست یافت. نمونه دیگر وبسایت وایر کاتر (The Wirecutter) یک وبسایت ناشر آگهی موفق است که توانست حدودا 10 میلیون دلار سود به دست آورد و در نهایت به مبلغ 30 میلیون دلار به نیویورک تایمز (New York Times) فروخته شد. فراموش نکنیم که اینها افرادی هستند که برای اینکه خودشان را به یک برند تبدیل کنند، عملکرد بی نقصی داشتند و با سال ها تلاش و سخت کوشی موفق شدند به چنین جایگاهی برسند. نباید انتظار داشته باشید که از همان ماه اول چنین درآمدی را کسب کنید، اما نباید هم اجازه دهید که این واقعیت شما را دلسرد کند. به موفقیت رسیدن دیگران این نوید را به شما می دهد که شما نیز با پشتکار، وقت گذاشتن و با بهره گیری درست از دانش، پتانسیل رسیدن به جایگاه آنها را دارید.

کسب درآمد غیر فعال چیست؟

در حالی که برای کسب درآمد از طریق انجام مشاغل عادی باید سر کار خود حضور فیزیکی داشته باشید، افیلیت مارکتینگ این امکان را می دهد که حتی موقع خوابیدن هم پول درآورید! با سرمایه گذاری بخشی از زمان خود در یک کمپین تبلیغاتی، بعد از مدتی شاهد خواهید بود که خریداران روزها و هفته های زیادی خرید از یک محصول را تکرار خواهند کرد. درآمد پسیو یا غیر فعال، این شرایط را فراهم می کند که در ازای انجام یک کار، مدت ها کسب درآمد کنید. اگر راه را درست رفته باشید، حتی پای رایانه هم نباشید این مهارت بازاریابی شماست که برایتان یک درآمد پایدار را رقم خواهد زد.
زرین  لینک
0