+
کد تخفیف 25% برای اولین خرید
کد تخفیف : zarinlink25

ورود همکاری در فروش

چطوری با وبلاگ فروش فایل انجام دهیم؟

اگر سایت ندارید می توانید از سیستم های وبلاگ دهی برای تبلیغ و بازاریابی فایل ها استفاده کنید. البته انتخاب یک سیستم وبلاگدهی پرقدرت و معتبر که امکانات مورد نیاز را داشته باشد و وبلاگ های آن برای گوگل بهینه سازی شده باشند؛ کار سختی نیست و با کمی بررسی می توانید بهترین سیستم وبلاگدهی منطبق بر خواسته هایتان را بیابید. تفاوت افراد موفق و غیر موفق در انتخاب وبلاگدهی نیست بلکه در نحوه فعالیت در آن وبلاگ است. بیشتر افراد تمام محصولات موجود در فروشگاه فایل خودشان را در وبلاگشان کپی می کنند و در واقع حجم کار زیادی را انجام می دهند ولی به دلیل کپی بودن مطالبشان و همچنین نداشتن دسته بندی درست، نتیجه خوبی کسب نمی کنند. اما افراد موفق همیشه مطالب را بصورت دسته بندی شده و مرتب در وبلاگشان منتشر می کنند و ضمنا در انتخاب فایل ها برای بازاریابی، حساسیت به خرج می دهند و فایل هایی که درآمد بیشتری برای آنها دارد را تبلیغ می کنند و همچنین متن محصول را ویرایش می کنند و حتی بخش هایی از آن را حذف می کنند و مطالبی را نیز به آن اضافه می کنند تا جنبه تکراری بودن آن از بین برود و به همین راحتی یک تمایز و برتری با رقبایشان ایجاد می کنند که تاثیر قابل توجهی در کسب نتیجه خواهد داشت.

با مطالب مرتبط رایگان فروش بیشتر می شود؟

ثبت مطالب مرتبط در وبلاگ و همچنین قرار دادن فایل های رایگان مرتبط با محصولات در وبلاگ، این امکان را برای شما فراهم می کند که علاقه مندان بیشتری را به وبلاگ خود بکشانید و به این ترتیب شانس دیدن شدن و خرید فایل های ویژه را نیز افزایش دهید. اینکه فایل های رایگان چندین برابر فایل های پولی طرفدار دارند، بر کسی پوشیده نیست. پس چرا از این فرصت استفاده نکنید؟ و افراد بیشتری را به سمت وبلاگ خود هدایت نکنید؟ این مورد همیشه یکی از مهمترین تفاوت ها بین افراد کم درآمد و پردرآمد در زمینه همکاری در فروش فایل بوده و افرادی که خواهان کسب درآمد بیشتری از فروش فایل هستند، باید از فایل های رایگان و مطالب مرتبط در وبلاگ خود استفاده کنند و با این کار محبوبیت وبلاگ خود را نیز افزایش دهند و همچنین اعتماد مخاطبان را جذب کنند. در واقع زمانی که شما خدمات رایگانی را به مخاطبتان ارائه می کنید، هم باعث وفاداری بیشتر او نسبت به خودتان می شوید و هم اینکه اعتماد او را جلب می کنید و در صورتی که نیاز به فایلی داشته باشد، اولین گزینه اش برای پیدا کردن فایل مورد نظر، سایت و وبلاگ شما خواهد بود و در نتیجه درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

با آموزش دادن می شود فایل فروخت؟

شاید این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد که چه چیزی را باید آموزش دهید؟ برای دریافت پاسخ این سوال کافیست که به وبلاگ خود نگاهی بیاندازید. احتمالا مخاطبان شما در قسمت نظرات، سوالاتی پرسیده اند که می توانید پاسخ این سوالات را بصورت آموزش متنی یا صوتی و یا ویدئویی آماده کنید و در وبلاگ خود منتشر کنید. چون این آموزش ها در واقع پاسخ به سوالات خود کاربران است، قطعا بازدید بیشتری خواهد داشت و می تواند بیشتر دیده شدن تبلیغات شما را نیز به همراه داشته باشد. مورد دیگری که می توانید برای آن آموزش تهیه کنید و در وبلاگتان منتشر کنید این است که نحوه خرید و دانلود فایل های پولی را آموزش دهید و در آن تمام مواردی که ممکن است مخاطب با آن روبرو شود و دچار ابهام شود را بیان کنید و راه حل آن را نیز اعلام کنید. جالب است بدانید که بسیاری از افراد در فرایند خرید با مشکل مواجه می شوند و حتی در بعضی از موارد مشاهده کرده ایم که افراد فایلی را خریداری کرده اند ولی نمی توانند آن را دانلود کنند! این نکات در عین ساده بودن، برای بعضی افراد مبهم است و نیاز به آموزش دارد و شما می توانید با آموزش همین نکات ساده، بخشی از مخاطبان که به دلیل ناآشنا بودن با فضای اینترنت ممکن است خرید نکنند را به خریدار فروشگاهتان تبدیل کنید. میبینید که با همین نکات ساده می توانید بین خودتان و سایر افرادی که در سیستم های همکاری در فروش فایل فعالیت می کنند تمایز اساسی ایجاد کنید و درآمد بیشتری نسبت به آنها کسب کنید.
زرین  لینک
0