دانلود کتاب تو ثروتمند زاده شده ای +pdf

کتاب تو ثروتمند زاده شده ای

معرفی و دانلود کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

فهرست مطالب کتاب

مجموعه کتاب‌های «تعالیم آموزگاران راز»
معرفی نویسنده
از میان گفته‌های باب پراکتر
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: من و پول
فصل 2: چقدر پول کافی است؟
فصل 3: تصویرساز
فصل 4: به خدا توکل کنید
فصل 5: توقع وفور نعمت داشته باشید
فصل 6: قانون ارتعاش و جذب
فصل 7: اهل ریسک
فصل 8: لبه‌ی تیغ
فصل 9: وارونه فکر نکنید
فصل 10: قانون خلأِ خوشبختی
آغاز

معرفی کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

باب پراکتور در کتاب ثروتمند زاده شده‌ ای!، شما را قدم‌ به‌ قدم به این کشف شگفت‌ انگیز می‌ رساند که موفقیت در دور دست‌ها نیست، بلکه در دسترس ماست و برای کسب آن فقط باید تکه‌ های پازلِ  موفقیت که زیر دست‌ مان ریخته را کنار هم بچینیم.

همه‌ ی انسان‌ ها ثروتمند زاده شده‌ اند. فقط مشکل اینجاست که اکثر مردم به‌ طور موقت کمی دچار کمبود پول می‌ شوند! کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! (You Were Born Rich) با این هدف نوشته شده که با ایجاد یک پل، شما را از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید منتقل کند. این کتاب، قدم به قدم و فصل به فصل به شما کمک می‌ کند تا تکه‌ های پازل زندگی خود را کنار هم بچینید و تصاویر ذهنی خود را در زندگی شکوفا سازید. در واقع زندگی، شباهت زیادی به مکعب روبیک دارد؛ چون ما همه‌ی تتکه‌ها و رنگ‌های صحیح را در دست داریم اما برای سازگار کردن آن‌ ها با یکدیگر دچار یأس و ناامیدی می‌ شویم. ناگزیر همیشه این‌ طور به نظر می‌ رسد که یک یا دو تکه از این مکعب جور نشده است.

همچنان که کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! را می‌خوانید متوجه خواهید شد که مطالب موجود در آن برایتان آشناست. باب پراکتور (Bob Proctor) فقط مطالب را به‌نحوی کنار هم چیده و روشن کرده‌، که شما را قادر می‌سازد به مقاصدی دست یابید که همواره آرزو داشته‌اید. هر روزه در سراسر جهان، میلیون‌ها رویاپرداز بلیت‌های بخت‌آزمایی می‌خرند تا مگر شخصی به‌طور تصادفی اسم آن‌ها را در بیاورد و خوشبختی را به دامان‌شان بریزد! گویا این افراد هیچ‌وقت نمی‌خواهند درک کنند که پولِ بادآورده‌ای که در یک سینی نقره‌ای به آن‌ها تقدیم می‌شود، هیچ لذتی را برایشان به ارمغان نخواهد آورد. لذت واقعی زمانی حاصل می‌شود که خودمان پول درآوریم. از این گذشته، اگر حقایقِ این کتاب را از قبل می‌دانستید، یقیناً تا به حال رویاهایتان به واقعیت مبدل شده بود!

دانلود pdf کتاب تو ثروتمند زاده شده ای بصورت فارسی از کتابخانه زرین لینک

بگذارید کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!، همچون چراغ علاءالدین آرزوهایتان را برآورده کند. اینک شما چیزی در دست دارید که در جستجویش بوده‌اید. این یک نقشه است؛ یک نقشه‌ی بسیار ساده که شما را از جایی که هستید، به مقصد مورد نظرتان می‌رساند. در واقع سادگی آن فریب‌دهنده است. اما فریب این سادگی را نخورید؛ زیرا هر فصل، ارایه‌دهنده‌ی ایده‌ای بسیار ارزشمند است. این ایده‌ها بسیار کارآمد هستند.

دانلود  کتاب ثروتمند زاده شده ای با 49% تخفیف ویژه!!!

همین الان این کتاب را از سایت زرین لینک دریافت کنید.

9500 تومان – خرید

2 دیدگاه

  1. سلام دانلود شد
    خیلی ممنون از سایت زرین لینک

  2. سلام واقعا کتال خوبیهخوبی پیشنهاد میکنم دانلود کنید

دیدگاه‌ها بسته‌اند.