دانلود من دزد نیستم 1 مود شده

من دزد نیستم 1 مود

بازی من دزد نیستم یک عنوان متفاوت از گلیم گیمز است که بیشتر روی تجربه داستانی کاربران تمرکز کرده اما در کنار آن همان ویژگی های همیشگی بازی های این استودیو را حفظ کرده و سادگی گیمپلی را به خوبی گسترش داده است، با مایکت همراه باشید.
ویدئو معرفی بازی

داستان بازی، من دزد نیستم
فرامرز که رویاهای بزرگی در سر دارد و میخواهد سر و سامانی به زندگی خودش بدهد، مجبور شده به تهران بیاید و در کنار دایی مریض احوالش مشغول به کار شود، این کار با اینکه وقت زیادی از اون میگیرد، درآمد خیلی زیادی هم نصیبش نمیکند و از طرفی هم نامزد او، فرامرز را تحت فشار قرار داده که کار دیگری هم در کنار آن انجام دهد، در این میان یک پیشنهاد وسوسه کننده از راه میرسد و ماجراهای عجیبی در ادامه رخ میدهد.
گیمپلی، به دنبال ثروت
در این بازی شما مدیریت یک سوپرمارکت بزرگ را برعهده دارید و گیمپلی بازی حول وظایف مربوط به آن می چرخد، یعنی در هر قسمت مشتری ها به مغازه شما می آیند، هرکدام درخواستی از شما دارند و در ادامه شما باید در کمترین زمان ممکن نیاز آن ها را رفع کنید.
خواسته هر فرد باتوجه به تعدادی که دارد به سه بخش تقسیم میشود و اگر بازی را نصب و مشغول تجربه کردن آن شوید میبینید که سه کیسه مختلف هم برای این موضوع در نظر گرفته شده و شما باید دقت کنید که خرید و انتخاب کیسه با یکدیگر تناسب داشته باشد.
برای اینکه بازی یکنواخت نباشد و نسبت به عناوین دیگر اثر متفاوت تری به نظر برسد، زاویه دوربین و حرکاتی که دارید تنوع خیلی زیادی دارند و به مرور زمان هم به تعداد این کارها افزوده میشود، علاوه بر تمامی این موارد طراحی شخصیت ها باعث میشود که شما با چند مشتری پیشفرض و از پیش تعیین شده روبرو نباشید و در حین کار پویایی بیشتری را در این قسمت ببینید.
یک اثر متفاوت از گلیم گیمز دوست داشتنی
تا اینجای کار شما آماده می شوید که داستان اصلی خانه باغ را ببینید و ماجراهایی که بعد از آن رخ میدهد، با اینکه کلیات گیمپلی در حین تجربه بازی خیلی تغییرات اساسی ندارد اما مواردی مثل ارتقا فروشگاه و یا خرید اجناس جدید به تنوع محصولات اضافه میکند و حتی از نظر ظاهری هم آیتم هایی در اختیار شما قرار میدهد که سرگرم شوید. به جز این موارد هر مرحله ماموریت هایی برای انجام دارد که باید آنها را انجام دهید و همه این چالش ها به سوپرمارکت مربوط نمیشود! و گاهی زندگی شخصی فرامرز هم با این موارد آمیخته شده و یک برش احساسی از این موضوع را به شما نشان میدهد.
گرافیک و صداگذاری
بعضی از سازندگان یک امضای منحصر به فرد از خود به جا میگذارند و گلیم گیمز هم سال ها است که سبک گرافیکی مخصوص خودش را دارد که مشابه آن را در هیچ بازی ایرانی یا خارجی دیگر ندیده ایم، بازی من دزد نیستم یک پیشرفت قابل قبول و چشمگیر از این استودیو در زمینه طراحی شخصیت، صداگذاری و انیمیشن است که باعث شده این عنوان نسبت به سایر آثار خیلی متفاوت تر به چشم بیاید و بتواند مخاطب را تا آخر مجذوب خودش نگه دارد.
جنبه های مثبت
بعد از انتشار موفقیت آمیز بازی تاکسی 3، به نظر میرسد گلیم گیمز تصمیم گرفته به سراغ بخش های داستانی برود و این قسمت را به عنوان یک محرک و چاشنی در بازی های جدید خودش داشته باشد، این اتفاق در بازی من دزدنیستم هم تکرار شده و نتیجه آنقدر قابل قبول و لذت بخش است که اگر شما تا الان بازی های این استودیو را تجربه نکرده باشید، بعید نیست که این خط داستانی و انیمیشن های جذاب شما را به خودش جذب کند و به یکی از طرفداران پروپاقرص این سبک گرافیکی و حتی داستان پردازی تبدیل شوید.
تغییرات در نسخه جدید
‏‏- رفع ایرادات جزئی
نظرات و امتیاز ها۸,۴۸۷ نظر★ ۴ از ۵

۵

۴

۳

۲

۱
عکس کاربر
Ahh
☆ ☆ ☆ ★ ★
٦ ساعت پیش
‏✓ داستان جالب
‏✗ عدم توازن در درآمد بازی و مخارج
سپاس از سازنده بازی بابت زحماتشون
قابل توجه کسانی که میخوان نصب کنن:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *