دانلود بازی والیبال مدرن مود شده

دانلود-والیبال-مدرن-مود-شده

با این که فوتبال پرطرفدارترین ورزش دنیا به شمار می‌رود، ولی والیبال نیز در سطح جهان طرفداران پرشماری دارد. به لطف عملکرد خوب تیم ملی والیبال ایران در سطح بین‌المللی، در داخل کشورمان نیز طی چند سال اخیر به تعداد طرفداران والیبال افزوده شده و حالا افراد بسیاری هستند که به این ورزش مهیج علاقه دارند. علی‌رغم علاقه سازندگان بازی‌ به ورزش فوتبال، برای ورزش والیبال هم یک بازی ایرانی جذاب و مناسب را داریم که می‌تواند نظر والیبال‌دوستان را به خود جلب کند. در مورد والیبال مدرن صحبت می‌کنیم که یک بازی ایرانی جالب در زمینه ورزش هیجان‌انگیز والیبال است. شما می‌توانید این بازی را از مایکت دانلود کنید.

شبیه‌ساز کامل والیبال
بازی والیبال مدرن یکی از آن بازی‌های عالی برای طرفداران والیبال است که از جنبه‌های مختلفی می‌تواند آن‌ها را به وجد بیاورد. در ابتدا بد نیست به این نکته اشاره کنیم که این بازی به شکلی کامل مسابقات والیبال را شبیه‌سازی می‌کند و بنابراین، شما می‌توانید یک مسابقه را به شکلی کامل تجربه کنید. از سرویس زدن گرفته تا دریافت و حمله و حتی دفاع روی تور، همگی دارای مکانیزم مخصوص به خود در این بازی هستند و این مسئله خود از جمله مهم‌ترین دلایل جذابیت این بازی به شمار می‌آید.

شما می‌توانید با یک دکمه، سرویس بزنید. مهم است که چقدر نوار قدرت سرویس را پر می‌کنید چرا که اگر آن را خیلی کم یا خیلی زیاد پر کنید‌ (در واقع دست‌تان را روی آن نگه دارید) آن وقت سرویس شما خراب می‌شود و خیلی ساده یک امتیاز به حریف تعلق می‌گیرد. قوانین والیبال عینا در این بازی هم پیاده‌سازی شده و هر تیمی که صاحب امتیاز شود، شروع‌کننده بازی برای پوئن بعدی خواهد بود. تمام این مسائل دست به دست هم داده تا شاهد یک بازی باورپذیر و واقعی باشیم.

به جز دریافت که به صورت خودکار انجام می‌شود و نیازی به فشردن چیزی ندارید، برای پاس و اسپک یا همان آبشار زدن و حتی دفاع روی تور شما باید زمان بندی دقیقی داشته باشید و در زمان درست به مقدار درستی صفحه گوشی خود را لمس کنید که دستور مدنظر در بازی اجرا شود. زمان‌بندی درست و سرعت عمل مناسب باعث خواهد شد تا بتوانید در بازی‌ها پیروز شوید.

در نهایت بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که در این بازی شاهد لایسنس شده تیم‌ها و بازیکنان مختلفی هستیم و شما می‌توانید حس بازی کردن با این بازیکنان را تجربه کنید و آن‌ها را به تیم خود بیاورید تا در نهایت تیم رویایی خود را در دنیای والیبال تشکیل دهید.

والیبال مدرن یک بازی جذاب برای طرفداران ورزش والیبال است و می‌تواند این دسته از گیمرها را به وجد بیاورد.

ویژگی‌های والیبال مدرن:

. پیروی از اصول و قواعد واقعی دنیای والیبال

. شبیه‌سازی کامل مسابقات والیبال

. شامل بازیکنان واقعی والیبال

. کنترل ساده

تغییرات در نسخه جدید
‏‏• تغییر روند آموزش
‏• رفع مشکلات جزئی
نظرات و امتیاز ها۱۸,۴۰۴ نظر★ ۵ از ۵

۵

۴دانلود بازی والیبال مدرن مود شده

۳

۲

۱
عکس کاربر
عرفان
★ ★ ★ ★ ★
٢ ساعت پیش
عالیع عالییی حس خوبی به ادم میدع

میپسندم
۰
نمیپسندم
۰
عکس کاربر
امیرم حسین
☆ ★ ★ ★ ★
٢ ساعت پیش
خیلی خوبی است ولی قهرمان کم میده و تو استانی حریفای سختی پیش روت میاد خلاصه خیلی خوبه

میپسندم
۰
نمیپسندم
۰
عکس کاربر
بازی‌خفن‌فوتبال‌‌و‌همچی
☆ ☆ ★ ★ ★
١١ ساعت پیش
‏✓ دوستاره‌کم‌دادم‌ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *