دانلود افزودنه کمیسیون EDD /افزونه EDD Commissions کمیسیون فروشندگان

افزونه EDD Commissions پلاگینی می باشد که امروز قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم. افزونه کمیسیون فروشندگان edd از پلاگین ایزی دیجیتال دانلود (easy digital downloads) است که مناسب سایت های می باشد که از چندین فروشنده بهره مند هستند. پس اگر تصمیم دارید چندین فروشنده در سایت خود داشته باشید با دیجی وردپرس همراه شوید.

افزونه کمیسیون فروشندگان eddافزونه کمیسیون فروشندگان edd
برای چه سایت هایی می توانیم از افزونه کمیسیون فروشندگان استفاده کنیم؟
اگر در سایت خود از افزونه EDD برای فروش محصولات دیجیتال یا دانلودی استفاده می کنید و در سایت خود از چندین فروشنده استفاده می کنید می توانید افزونه EDD Commissions که جهت محاسبه کمیسیون فروشندگان می باشد را به سایت خود اضافه کنید تا از میزان کمیسیون یا سهم هر فروشنده در هر خرید را به صورت کاملا دقیق مطلع شوید.

پلاگین وردپرس EDD Commissionsپلاگین وردپرس EDD Commissions
افزونه پورسانت فروشنده eddافزونه پورسانت فروشنده edd
عملکرد فوق العاده افزونه
اگر می خواهید کاربرد Easy Digital Downloads Commissions را به خوبی ببینید می توانید نحوه کار کردن آن ها در مارکت ها را مشاهده کنید. روش کار آن به صورتی است که بعد از انجام هر خریدی، یک درصدی به فروشنده و یک درصد دیگر به فروشگاه می رسد. با افزونه وردپرس کمیسیون فروشندگان edd می توانید میزان کمیسیون فروشنده و فروشگاه را به صورت دلخواه تعیین کنید. همچنین شما می توانید یک مبلغ کمیسیون پیشفرض را برای محصولاتی که دارید در نظر بگیرید یا می توانید برای هر محصول کمیسیون جداگانه در نظر بگیرید. برای مثال می توانید کمیسیون یک محصول را 80% درصد تعیین کنید و یک محصول دیگر را 20% انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی افزونه edd dropbox file store اتصال edd به دراپ باکس
EDD CommissionsEDD Commissions
با نصب افزونه EDD Commissions بر روی سایت وردپرسی خود، تمام کمیسیون ها بعد از هر خریدی که در سایت انجام می گیرد در داشبورد وردپرس به ثبت می رسد و مدیر فروشگاه در این بخش می تواند لیست کمیسیون ها و پرداخت ها را مشاهده کند. هر زمانی که مدیر صلاح بداند می تواند کمیسیون های که به فروشنده تعلق می گیرد را بپردازد و وضعیت کمیسیون ها را در پنل وردپرس به حالت پرداخت شده درآورد.

5500 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.