طراحی سایت در کوی نصر | تحویل فوری !!! | گیشا شرکتی ، فروشگاهی ، خدماتی

طراحی سایت ارزان قیمت در منظقه کوی نصر یا همان گیشای قدیم می تواند تاثیر بسیار زیادی در فروش شما یا ارائه خدمات داشته باشد ، از این رو در سایت یک آکامی می توانید در کمتر از 5 روز به یک سایت حرفه ای دست پیدا کنید ، همراه بودن با تکنولوژی روز دنیا یکی از مواردی است که در یک آکادمی رعایت می شود .

قیمت ارزان در طراحی سایت باعث شده تا مشتری های فراوانی برای طراحی سایت به ما مراجعه کنند از این رو می توانید شما نیز پروژه طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت در کوی نصر

ویژگی های یک سایت خوب :

سرعت بالا

کیفیت در ui ux صفحات

قابلیت پشتیبانی آنلاین

قابلیت ارتقا

ایندکس شدن سریع در گوگل

شرکت طراحی سایت گیشا

کوی نصر یا همان محله گیشا یکی از محله‌های سرزنده و پرجاذبه شمال غرب تهران است. این محله را می‌توان به واسطه خیابان‌بندی منظم و زیبا، مراکز خرید بزرگ، رستوران‌ها و کافه‌های متعدد و متنوع و امکانات تفریحی و آموزشی، بهترین محله غرب تهران نامید. اگر قصد خرید خانه در کوی نصر تهران را دارید با این مقاله از کیلیدمگ همراه باشید تا ضمن معرفی محله گیشا و امکانات آن، موقعیت محله گیشا در غرب تهران و دسترسی محله گیشا به نقاط مختلف پایتخت را بررسی کنیم.
ساکنین محله گیشا، دسترسی خوبی به امکانات آموزشی، درمانی، خدماتی، تفریحی و ورزشی دارند تا حدی که می‌توان گفت محله گیشا از لحاظ امکانات و رفاه یک محله خودکفا است. محله گیشا به دلیل محصور بودن بین چهار بزرگراه اصلی در میان ساکنین این محله به «جزیره» معروف شده است. محله گیشا به واسطه مجاورت با محله امیرآباد و دانشگاه‌های آن (دانشگاه تربیت مدرس و دانشکده‌های دانشگاه تهران) میزبان دانشجویان و جوانان زیادی است. وجود مراکز تجاری، فروشگاه‌ها و پاساژها در کنار حضور قشر جوان دانشجو این محله از تهران را به محله‌ای زنده و شاداب برای پیاده روی، تفریح و فراغت جوانان تبدیل کرده است.

معرفی کوی نصر
برای معرفی کوی نصر باید به دهه ۴۰ شمسی ‌زمانی‌که مکان فعلی این محله، میدان تیر ارتش بود بازگردیم. حدود ۶۰ سال پیش زمین‌های این محله توسط دونفر به نام‌های کیخسرو و شاپوریان، از ارتش خریداری و برای فروش به کارکنان راه آهن قواره‌بندی شد. از آن پس این منطقه با ترکیب ابتدای نام خریداران اولیه آن (کی+شا) کیشا نامیده شد.کیشا به مرور زمان در میان مردم به گیشا شهرت یافت. بعد از انقلاب نام این محله به کوی نصر تغییرکرد. ساکنان اولیه محله گیشا که در دهه ۴۰ اقدام به ساخت خانه‌های ویلایی در این محل کردند، اکثرا کارمندان دولتی بودند که به مرور زمان بر تعدادشان افزوده شد. محله گیشا از اولین محله‌های مدرن تهران بود که در دهه ۵۰ به سیستم فاضلاب شهری،گاز شهری و تصفیه خانه محلی مجهز شد.
برای معرفی محله گیشا باید به برج میلاد بلندترین برج خاورمیانه که بر روی تپه‌های این محله ساخته شده است هم اشاره کنیم. بیمارستان میلاد، سازمان انتقال خون ایران و دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در مجاورت برج میلاد یک مجموعه کامل درمانی، آموزشی و خدماتی را تشکیل داده‌اند.
این محله دارای ۴۱ خیابان افقی زوج و فرد و ۱۱ خیابان عمودی منظم است که با الگوبرداری از منهتن آمریکا ساخته شده است. در سمت خیابان‌های زوج محله گیشا چهارراه‌های پیوند، پیمان و دوستی و در سمت خیابان‌های فرد این محله چهارراه‌های پیام، پیشگام و پیشاهنگ قرار دارند. خیابان‌های زوج گیشا در انتها به کوی پروانه منتهی می‌شوند.

پل گیشا
در دهه پنجاه خورشیدی به دلیل ضرورت ارائه تسهیلات میزبانی بازی‌های آسیایی، سفارش ساخت پل فلزی گیشا توسط شهرداری وقت به یک شرکت بلژیکی داده شد. این پل در سال ۱۳۹۸ به علت ایمنی پایین و با هدف کاهش بار ترافیک این منطقه توسط شهرداری تهران جمع شد. شهرداری تهران قرار است ۵۵۰۰ متر مربع از عرشه این پل را بعد از بهسازی برای پیاده‌روی و فضایی برای مکث و تفریح در طرحی به نام پل سبز زندگی به این محله بازگرداند. منبع

این نوشته طراحی سایت در کوی نصر | تحویل فوری !!! | گیشا شرکتی ، فروشگاهی ، خدماتی برای اولین بار ظاهر می شود در یک آکادمی.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *