com.playpops.Idledeliverybuilder e9f7b2a6 150a 4ce8 9a65

دانلود Idle delivery builder tycoon مود شده

دانلود بازی اندروید – رایگان، تست شده، سالم و امن
دانلود رایگان | دانلود بازی مود شده با پول بی نهایت
دانلود نسخه هک شده
بازی هک شده افلاین
بازی مود شده گرافیک بالا

معرفی برنامه
بازی ساختن شهر آجر به آجر! در اینجا، بازیکنان فقط ساختمان‌ها را مرتب نمی‌کنند، بلکه می‌توانند نحوه ساخت هر ساختمان را به تدریج، لایه به لایه، آجر به آجر تماشا کنند. بنابراین، بازیکنان می توانند خود را نه تنها به عنوان شهردار یک شهر جدید در حال توسعه، بلکه به عنوان یک سازنده واقعی نیز احساس کنند.

و برای اینکه ساخت و ساز با موفقیت پیش برود، لازم است که تحویل مصالح ساختمانی به محل ساخت و ساز را به درستی سازماندهی کنید. توسعه بندر و کشتی های کشتیرانی ضروری است. لازم است کامیون هایی که کالا را به محل ساخت و ساز تحویل می دهند، اصلاح شوند.

ساخت و ساز ساختمان ها به خودی خود بسیار پویا پیش می رود، زیرا سازندگان کوچک اما بسیار سخت کوش در محل ساخت و ساز کار می کنند. تماشای نحوه ازدحام آنها در حین کار و استراحت در انتظار تحویل مصالح ساختمانی بسیار جالب است. و جالب‌ترین چیز این است که سازندگان نه تنها آجر می‌چینند، بلکه خانه‌ها را نیز تجهیز می‌کنند: آنها مبلمان می‌گذارند، عکس‌ها را به دیوارها آویزان می‌کنند و در بیرون از خانه‌ها درخت و گل می‌کارند!

ویژگی های اصلی بازی:
– ساختن کل خانه آجر به آجر از ابتدا تا انتها
– زنجیره تحویل مصالح به محل ساخت و ساز
– کنترل های ساده
– گرافیک سه بعدی زیبا و موسیقی پس زمینه زیبا

این بازی هنوز در ابتدای توسعه خود است، بنابراین در آینده ای نزدیک ساختمان های جدید جالب و مکانیک های جدید بازی اضافه خواهند شد. ما واقعا امیدواریم که از بازی ما لذت ببرید و منتظر نظرات و آرزوهای شما برای توسعه بیشتر بازی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *