دانلود مود شده Stickman Party – بازی‌های چندنفره مود شده

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games Free – بازی‌های چندنفره مود شده دانلود بازی اندروید – رایگان، تست شده، سالم و امن
دانلود رایگان | دانلود بازی مود شده با پول بی نهایت
دانلود نسخه هک شده
بازی هک شده افلاین
بازی مود شده گرافیک بالا

معرفی برنامه
استیکمن پارتی (بازی Stickman Party) مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب، شامل بازی یک یا چند نفره (مثلا چهار نفره) است. قوانین این بازی بسیار ساده است و می‌توانید آن را آفلاین هم بازی کنید. در ادامه بیشتر با این بازی محبوب و با نصب بسیار بالا آشنا می‌شویم.

Stickman Party،‌ بهترین بازی چهار نفره اندروید
بازی stickman party یک بازی چند نفره فوق‌العاده است که می‌تواند شما و دوستان‌تان را برای ساعت‌ها سرگرم کند. اوج لذت و هیجان در انجام بازی‌های مسابقه‌ای و اکشن را در این بازی تجربه می‌کنید. از آنجایی که برای انجام این بازی به اینترنت نیازی ندارید، همیشه و هر لحظه می‌توانید گوشی موبایل خود را بردارید و بدون هیچ محدودیتی به سرزمین بازی‌های چند نفره سفر کنید.

این بازی در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ توسط playmax game studio عرضه شد و به سرعت دل تمام گیمرها را بدست آورد. این بازی سریع به بهترین وسیله سرگرمی در جمع‌هایتان تبدیل می‌شود و لحظات شاد و پر هیجانی را برای شما فراهم می‌کند.

 

استیکمن پارتی؛ یک بازی برای همه‌جا و همه‌وقت!
بازی stickman party دنیای بزرگی دارد و بیش از ۴۰ بازی ساده اما هیجان انگیز را در اختیار شما می‌گذارد. انجام این بازی چند نفره با خانواده یا دوستان، وقتی که به سفر رفته‌اید یا حتی وقتی در خانه حوصله‌تان سر رفته‌ است، لذت فراوانی دارد. مخصوصا وقتی که پای مسابقاتی هیجان‌انگیز و رقابتی در میان باشد. دیگر منتظر ماندن معنایی ندارد؛‌ با هر کسی که دوست دارید وارد بازی شوید و تلاش کنید شکستش بدهید.

 

رده‌سنی بازی
فرقی نمی‌کند چند سال دارید یا در کجا هستید، اگر به سرگرمی جذاب نیاز دارید، نصب بازی چهار نفره stickman party بهترین راه‌حل است. این یک بازی فوق‌العاده برای مهمانی‌ها و دورهمی‌ها، هنگام سفر در جاده و مناسب بچه‌ها و والدین است. پیر و جوان از وقت‌گذرانی در این بازی لذت می‌برند و انجام آن برای تمام رده‌های سنی مناسب است.

 

حالت‌های مختلف بازی
دانلود بازی چند نفره استیکمن پارتی، حتی در مواقعی که کسی اطراف شما نیست تا با او بازی کنید هم به دردتان می‌خورد؛ چون می‌توانید به تنهایی آن را بازی کنید و در برابر بات هوشمند این بازی قرار بگیرید. این یک تمرین خوب است که مهارت شما را در بازی‌های مختلف این گیم بالا می‌برد. در کل با حالت‌های زیر روبه‌رو هستیم:

بازی یک نفره
بازی دو نفره
بازی سه نفره
بازی چهار نفره

سبک بازی
این گیم، یک بازی آرکید اندروید است و برای بازی چهار نفره بهینه‌سازی شده است. در این بازی، با یک گیم‌پلی ساده و در عین حال جذاب روبه‌رو هستید که در آن، یک قسمت از گوشی به هر بازیکن اختصاص داده شده است.

حتی در بازی چهار نفره که هر دو نفر یک طرف گوشی قرار می‌گیرند، مشکلی در انجام بازی وجود ندارد؛ طو‌ری که حتی نوشته‌های بازی و دستور‌العمل‌های آن در جهتی که هر فرد به گوشی نگاه می‌کند نمایش‌ داده می‌شود.

 

بهترین بازی چند نفره
در بازی stickman party مینی گیم‌های فراوانی وجود دارد که می‌توانید در ادامه با آن‌ها آشنا شوید و مطابق با سلیقه خود بهترین‌‌ بازی را انتخاب کنید. یک ویژگی مشترک تمام این بازی‌ها قابلیت چند نفره شدن تمام آن‌ها است.

 

Ghost Attack
«حمله ارواح» یک بازی چهار نفره میخکوب کننده است. در این بازی یک روح سرگردان غول پیکر می‌خواهد شما را شکار کند. او به طور تصادفی به دنبال بازیکنان مختلف می‌رود تا آن‌ها را شکار کند. هر بازیکنانی که گرفتار چنگال این روح شود بازنده است و خودش هم به روح تبدیل می‌شود. برنده بازی کسی است که بتواند از دست تمام ارواح فرار کند و زنده بماند. در این بازی می‌توانید سه نقشه مختلف را انتخاب کنید.

 

Stickman Run
آماده یک بازی چند نفره خطرناک هستید؟ پس به سراغ مینی گیم استیکمن ران بروید. در این بازی می‌توانید از میان سه نقشه خطرناک و پر از تله یکی را انتخاب کنید و با تمام سرعت بدوید. موانع و تله‌هایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد بسیار خطرناک هستند. دره‌های عمیق، اره‌های تیز و راه‌های باریک را پشت سر بگذارید تا برنده شوید. کسی که از تمام موانع عبور کند و دیرتر از دیگران کشته شود برنده‌ است.

 

Tank Battle
نبرد تانک‌‌ها یک بازی چند نفره پر از درگیری و اکشن است. در این بازی می‌توانید بیش از ده منطقه جنگی مختلف را انتخاب کنید و دیگران را به گلوله‌ ببندید. تمام بازیکنان سوار بر یک تانک سریع و خطرناک هستند و باید یکدیگر را از میدان به در کنند. برنده بازی کسی است که با تانک خود همه بازیکنان دیگر را نابود کرده باشد.

 

Race
دست فرمان شما بهتر است یا دوستان‌تان؟ وارد بازی ماشین‌سواری در استیکمن پارتی شوید و در یک مسابقه سریع و خشن با دوستان خود رقابت کنید. این بازی بهترین فرصت برای نشان دادن توانایی ماشین‌سواری خودتان به دیگران است؛ آن‌هم در ۸ پیست مسابقه جذاب و زیبا که شما را شگفت‌زده می‌کند.

 

Soccer
دانلود بازی ۴ نفره بهترین فرصت برای سرگرم شدن با دوستان است؛ مخصوصا وقتی پای فوتبال در میان باشد. در این بازی ۹۰ ثانیه فرصت دارید تا در یکی از دو زمین بازی (زمین چمن یا استخر)، دروازه‌ حریف را به لرزه بیندازید و به ستاره درخشان دنیای فوتبال تبدیل شوید. بهترین ایده‌ها برای انجام این بازی با دوستان به صورت زیر است.

در حالت دو نفره با دوست خود تیم تشکیل دهید و یا روبه‌روی یکدیگر قرار بگیرید.
در حالت چهار نفره به دو تیم تقسیم شوید و با پاس‌کاری دقیق و استراتژی خوب به حریف گل بزنید.

Sea Battle
بازی «نبرد دریا» به شما ثابت می‌کند که نصب بازی چهار نفره تا چه اندازه می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. در این بازی میدان جنگ به دریا کشیده شده است. پشت توپ‌های جنگی مرگبار بایستید و با هدف‌گیری دقیق به کشتی‌های دشمن شلیک کنید. هرکسی بتواند تعداد کشتی‌های بیشتری را غرق کند برنده است؛ فقط حواس‌تان را جمع کنید که اشتباهی به کشتی‌های خودتان شلیک نکنید چون از امتیاز شما کم می‌شود.

 

Ninja Warriors
در این مینی گیم از بازی stickman party چهار نینجای خطرناک در یک نقشه با هم می‌جنگند. تا آخرین قطره‌ خون خود مقاومت کنید و تیغ‌های تیز را به سمت دیگران پرتاب کنید تا آن‌ها را شکست بدهید. شدت درگیری و هیجان در این بازی بسیار بالا است؛ پس مراقب باشید تا زنده بمانید.

 

Chickens
مرغ‌ها از مزرعه فرار کرده‌اند. حالا زمان آن رسیده تا دنبال آن‌ها بدوید و همه را به مزرعه برگردانید. در این بازی چند نفره جالب باید سریع‌تر از دوستان خود مرغ‌های بازیگوش را بگیرید و به مزرعه برگردانید. هر بازیکنی که بیشتر از بقیه مراغ‌ها را بگیرد برنده است. فقط حواستان باشد که حتما آن‌ها را به مزرعه خود ببرید تا امتیاز کافی را بدست بیاورید.

 

Push All
دانلود بازی چهار نفره استیکمن پارتی، به معنای ورود به دنیایی از مینی گیم‌های مختلف است. Push all یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید در کنار دوستان خود تجربه کنید. در این بازی جذاب، شما و سه بازیکن دیگر روی یک کوه یخ قرار دارید که وسط دریا است؛ و باید یکدیگر را هول بدهید و به درون آب پرتاب کنید. برنده کسی است که در آخر روی صخره باقی بماند و دیگران را از میدان به در کند.

 

Wild West
بازی wild west یک بازی چهار نفره به سبک هفتیرکشی است که در آن باید با دیگران دوئل کنید. با سرعت عمل بالا حریفان خود را هدف بگیرید و به آن‌ها شلیک کنید. همچنین باید حواس‌تان باشد تا از گلوله‌های آن‌ جاخالی بدهید و جان سالم به‌در ببرید. در این بازی تمام بازیکنان در یک حلقه دایره‌ای دور یکدیگر می‌چرخند و به دنبال فرصتی هستند تا با یک تیر حریفان خود را بکشند. برنده بازی کسی است که در آخر زنده بماند.

 

Fishing
در این بازی چند نفره زیبا و دلنشین قرار است به یک دریاچه آرام بروید و ماهی صید کنید. این ماهی‌های رنگارنگ با سرعت در طول دریاچه شنا می‌کنند و باید تلاش کنید تا بیشتر از رقیبان خود آن‌ها را صید کنید. برنده کسی است بتواند ماهی‌های بیشتری را بدست بیاورد. در هنگام انجام بازی تمام حواس خود را جمع کنید تا ماهی شما به چنگ حریفان‌تان نیفتد تا امتیاز آن را بگیرید و در نهایت به بهترین ماهیگیر بازی تبدیل شوید.

 

Fun Race
فان ریس، یک بازی چهار نفره نفس‌گیر و خطرناک است. این بازی در واقع یک مسابقه ماشین‌سواری در پرتگاه مرگ است. شما به همراه سه بازیکن دیگر روی یک صخره‌ یخی به رقابت می‌پردازید و هر لحظه ممکن است به ته دره پرتاب شوید و جان خود را از دست بدهید. در این صخره شما باید یک مسیر پیچ در پیچ را طی کنید و امتیاز جمع کنید. برنده بازی کسی است که کمتر از بقیه به پرتگاه افتاده باشد و امتیاز بیشتری کسب کرده باشد.

 

Prison Break
ربات‌های هوشمند امنیتی به دنبال شما هستند تا دستگیرتان کنند. در واقع در این بازی چند نفره جذاب، شما در یک زندان امنیتی فوق سری حبس شده‌اید و باید به دنبال کلید فرار بگردید. برنده بازی کسی است که زودتر از دیگران موفق شود کلید در زندان را بدست بیاورد و خودش را منطقه امن برساند. اما همه‌چیز به این سادگی‌ها نیست. مأمورهای امنیتی زندان مدام در راه‌رو‌ها قدم می‌زنند و حسابی حواس‌شان جمع است تا کسی فرار نکند.

 

جام‌های بازی
اگر به دنبال چالش بیشتر در بازی چند نفره استیکمن پارتی هستید، باید جام‌‌های مختلفی را برنده شوید. این جام‌ها با برنده شدن در هر بازی بدست می‌آیند و زمانی که تعدادشان زیاد شود می‌توانید با استفاده از آن‌ها قفل حالت‌های بیشتری را باز کنید؛ به‌این‌ترتیب یک دنیای بی‌پایان از بازی‌های جذاب خواهید داشت که هیچ‌وقت تکراری نمی‌شوند.

 

جدول رتبه‌بندی و رقابت با حریفان
در این بازی، یک جدول رتبه‌بندی وجود دارد. به کمک این جدول می‌توانید امتیاز خود و دوستان‌تان را بررسی کنید و ببینید چه کسی در مجموع تمام بازی‌ها بهترین نفر بوده است. این کار باعث می‌شود وارد رقابتی حساس‌ شوید که هیجان و لذت بازی را چند برابر می‌کند.

 

دانلود بازی چهار نفره Stickman Party از بازار
حالا زمان آن رسیده است که با دانلود بازی ۴ نفره stickman party از بازار، اوج هیجان و لذت را به جمع دوستان یا خانواده خود ببرید. سپر امنیتی بازار با آزمایش و تست دقیق این گیم خیال شما را از بابت سلامت و امنیت بازی راحت کرده است تا بهترین لحظات را در کنار عزیزان خود تجربه کنید.

 

سوالات متداول
چگونه در stickman party کاپ قهرمانی بسازیم؟
وارد بخش Tournament شوید و یکی از چهار مدل کاپ را انتخاب کنید. سپس تعداد بازی‌های دلخواه خود را انتخاب کرده تا وارد رقابت‌های کاپ شوید.
در بازی استیکمن پارتی چگونه رنگ بازیکنان را عوض کنیم؟
وارد قسمت STORE در منو اصلی بازی شوید تا بتوانید تمام تجهیزات ظاهری خود در بازی را عوض کنید. برای تعویض این موارد به سکه نیاز دارید که در طی بازی بدست می‌آورید.
آیا می‌توانیم سکه رایگان بگیریم؟
بله، در منو اصلی بازی بر روی آیکون گردونه شانس بزنید و آن را بچرخانید تا هر بار تعداد متفاوتی سکه برنده شوید.
چگونه در این بازی اسم خودمان را عوض کنیم؟
در فروشگاه بازی، در سمت راست بر روی آیکون player name کلیک کنید و نام دلخواه خودتان را بنویسید.
آیا می‌توانیم این گیم را یک بازی چهار نفره آفلاین به‌حساب بیاوریم؟
بله، امکان بازی آفلاین هم وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *