hide.seek .room a14dee58 77bc 4a10 814a

دانلود رایگان Hide in The Backrooms Nextbots مود شده

معرفی برنام هد انلود بازی اندروید – رایگان، تست شده، سالم و امن
دانلود رایگان | دانلود بازی مود شده با پول بی نهایت Hide in The Backrooms Nextbots

بازی مود شده گرافیک بالا
آیا بازی های ترسناک، اتاق های پشتی ترسناک و پیچ و خم های دیوانه با نوکلیپ را دوست دارید؟ سپس با Hide in The Backroom نهایت ماجراجویی ترسناک را تجربه کنید! یک اتاق پشتی بی‌پایان تک رنگ زرد، صدای پس‌زمینه وحشتناک چراغ‌های فلورسنت، و چندین متر اتاق‌های پشتی خالی گیج‌کننده که باید در آن محبوس شوند. حال و هوای وحشتناک تضمین شده است!

در یک اتاق پشتی مرموز به دام افتاده اید، هدف شما فرار قبل از اینکه خیلی دیر شود است. اتاق‌های پشتی پر از شگفتی‌های ترسناک و ترسناک با nextbots هستند که هوش و شجاعت شما را آزمایش می‌کنند. خوشبختانه، در اینجا نه تنها می‌توانید در حالی که هیولاها و ربات‌های بعدی شما را تعقیب می‌کنند، از اتاق‌های پشتی فرار کنید، بلکه خودتان هم می‌توانید به دنبال روح‌های گمشده باشید!

دانلود نسخه هک شده
بازی هک شده افلاین Hide in The Backrooms Nextbots

ویژگی های بازی:

– تعداد زیادی اتاق پشتی: در گوشه و کنار یک اتاق پشتی جدید است، پشت آن یکی دیگر و دیگری!

– دو حالت بازی: به عنوان یک شکارچی یا فراری بازی کنید. اگر فراری هستید و چیزی در اطراف می شنوید، تا جایی که می توانید سریع بدوید، زیرا مطمئناً بوی شما را گرفته است! اگر شکارچی هستید، شکار را در مسیرها دنبال کنید و از گوشه و کنار حمله کنید!

– فضای وحشت: زمان در اتاق پشتی، اطراف دیوارهای زرد لخت، یکنواختی، صداهای عجیب و هیولاهای ترسناک یخ می زند!

– ابرقدرت ها: قدرت را بچرخانید و توانایی های جدید را جمع آوری کنید! با آنها می توانید به عنوان یک بازی نوکلیپ از دیوارها عبور کنید، سریع بدوید و نامرئی شوید!

– هیولاهای خزنده: Siren Head، Obunga و سایر ربات های بعدی و موجودات غیرعادی!

Hide in The Backroom – یک بازی موبایل رایگان با مکانیک های نوکلیپ در بهترین سنت های بازی های پشتی است. اکنون بازی کنید و ببینید که آیا می توانید از وحشت نهفته در داخل جان سالم به در ببرید یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *