خود را برای مبارزه با نبردهای برتر، شکست دادن هیولاها و دشمنان آماده کنید. در راه خود طلا به دست آورید و قدرت شارژ کنید، قدرتمند شوید و برج خود را تا جایی که می توانید بلند کنید. یک شاهزاده خانم به کمک شما نیاز دارد، گنجی در انتظار شماست... ادغام و از بین بردن دشمنان در جنگ قهرمانان، برای باز کردن پوسته های قابل تنظیم بی شماری به سطح بالا بروید! Stick Hero: Mighty Tower Wars فقط یک بازی اصلی ادغام و ترکیب نیست. شما باید قبل از هر کشیدن و رها کردن فکر کنید، هر حرکتی را محاسبه کنید، از مغز خود برای استراتژی کردن اقدامات بعدی خود قبل از این همه دشمن استفاده کنید... هر چه جلوتر بروید، پازل ها سخت تر می شوند. آیا فکر می کنید تا کجا می توانید پیش بروید؟ 🎮 نحوه بازی 🎮 - بازی استراتژیک نقش آفرینی - شخصیت خود را هوشمندانه حرکت دهید تا سطح خود را بالا ببرید، غارت کنید، دشمنان را شکست دهید و تا جایی که می توانید پیش بروید. - ارتقاء سطح، ارتقاء سلاح ها و قدرتمند شدن. - استراتژی عالی خود را برای برنده شدن و باز کردن پوسته های مختلف زیبا بیایید." ⭐ ویژگی بازی ⭐ - تعداد بی نهایت سطح برای به چالش کشیدن - تصاویری زیبا و شخصیت های مختلف قابل تنظیم. - قهرمان خود را ارتقا دهید! - سیستم نبرد نوآورانه سریع. استراتژی و تاکتیک واقعی! احساس هیجان دارید؟ برانگیخته؟ بیایید و به نبرد برج در Stick Hero: Mighty Tower Wars بپیوندید!

دانلود بازی Stick Hero: Mighty Tower Wars مود شده رایگان

دانلود بازی Stick Hero: Mighty Tower Wars مود شده

رایگان+۱۰ هزار
از ۱۹ رأی دانلود بازی اندروید – رایگان، تست شده، سالم و امن Stick Hero: Mighty Tower Wars

دانلود رایگان | دانلود بازی مود شده با پول بی نهایت Stick Hero: Mighty Tower Wars

خود را برای مبارزه با نبردهای برتر، شکست دادن هیولاها و دشمنان آماده کنید. در راه خود طلا به دست آورید و قدرت شارژ کنید، قدرتمند شوید و برج خود را تا جایی که می توانید بلند کنید. یک شاهزاده خانم به کمک شما نیاز دارد، گنجی در انتظار شماست… ادغام و از بین بردن دشمنان در جنگ قهرمانان، برای باز کردن پوسته های قابل تنظیم بی شماری به سطح بالا بروید!

Stick Hero: Mighty Tower Wars فقط یک بازی اصلی ادغام و ترکیب نیست. شما باید قبل از هر کشیدن و رها کردن فکر کنید، هر حرکتی را محاسبه کنید، از مغز خود برای استراتژی کردن اقدامات بعدی خود قبل از این همه دشمن استفاده کنید… هر چه جلوتر بروید، پازل ها سخت تر می شوند. آیا فکر می کنید تا کجا می توانید پیش بروید؟

🎮 نحوه بازی 🎮
– بازی استراتژیک نقش آفرینی
– شخصیت خود را هوشمندانه حرکت دهید تا سطح خود را بالا ببرید، غارت کنید، دشمنان را شکست دهید و تا جایی که می توانید پیش بروید.
– ارتقاء سطح، ارتقاء سلاح ها و قدرتمند شدن.
– استراتژی عالی خود را برای برنده شدن و باز کردن پوسته های مختلف زیبا بیایید.”

⭐ ویژگی بازی ⭐
– تعداد بی نهایت سطح برای به چالش کشیدن
– تصاویری زیبا و شخصیت های مختلف قابل تنظیم.
– قهرمان خود را ارتقا دهید!
– سیستم نبرد نوآورانه سریع. استراتژی و تاکتیک واقعی!

احساس هیجان دارید؟ برانگیخته؟ بیایید و به نبرد برج در Stick Hero: Mighty Tower Wars بپیوندید!

دانلود نسخه هک شده  Stick Hero: Mighty Tower Wars 

بازی هک شده افلاین
بازی مود شده گرافیک بالا
۴.۴
دسته‌بندی
تفننی
حجم
۸۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی
۱۹ تیر ۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *