کدبازان

بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل

بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل آموزش

آموزش کامل و جامع بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل در سال 1403 و 1404

ثبت نظر در سایت zarinlink.ir

بهترین روش 0 تا 100 بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل

اگه میخواید یاد بگیرید که چطوری بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل با ما در زرین لینک تا ادامه همراه باشید.
 

اگر میخواهید یاد بگرید که بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل

 

 

 

بهترین روش جدید بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل 1403

روش های دیگه رو امتحان کردی نشد ؛، زرین لینک مرجعه آموزش های بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل می باشد ، که به راحتی مشکلتون حل میکنیم

 

می تونید این مقاله جدید و خواندنی رو از سایت زرین لینک مطالعه گکنید و در انتها اگه دوست داشتی یه نظری هم در قسمت پایین ثبت کنی

 

 

download mod apk

آخرین روش بهترین روش چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ 0 تا 100 کامل جدید که مشکل حل کنیم؟

بهترین روش ها در سایت زرین لینک

چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟

  • بروزرسانی شده در 

4.4 / 5. تعداد رای: 57

آنچه در این مقاله می‌خوانید

چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم

وقتی قصد داریم شغلی برای کسب درآمد انتخاب کنیم، به واسطه انتخاب این رشته باید تغییراتی هر چند اندک در رفتار و روش تفکر خودمان ایجاد کنیم. حالا فرقی ندارد. طراحی سایت هم از این قاعده مستثنی نیست. امروز قصد دارم درباره این صحبت کنم که چگونه یک طراح سایت حرفه ای شویم؟ چه تصمیماتی را نباید به عنوان یک طراح سایت حرفه‌ای بگیریم؟

فاکتورهایی برای تبدیل‌شدن به طراح سایت حرفه‌ای وجود دارد که همه افراد نمی‌توانند به آن دست یابند. به‌هرحال این حرفه نیز مانند هر شغل و روش کسب درآمد دیگری، فرمول‌های منحصر به خود را دارد. اگرچه امروزه بسیاری از مدرسان آموزش‌های طراحی وب و… ادعا می‌کنند که همه از پس این کار برمی‌آیند و هرکسی صرفاً با اندکی دانش فنی (درزمینه‌های مختلف وب و طراحی سایت) می‌تواند تبدیل به یک توسعه‌دهنده و طراح وب‌سایت حرفه‌ای شود.

البته این ادعا در سطوح حرفه‌ای‌تر و برای فعالیت‌های گسترده به‌هیچ‌عنوان پایه و اساس علمی و تجربی نخواهد داشت. اما در پشت‌صحنه، اتفاقات دیگری رخ می‌دهد که کم‌تر کسی به آن‌ها اشاره می‌کند که البته استراتژی‌ها و توجیه‌های خاص خودشان را دارند. در ادامه درباره اینکه چه کسانی نمی‌توانند طراح سایت حرفه‌ای بشوند؟ می‌خوانیم.

چرا عده‌ای تبدیل به طراح سایت حرفه‌ای نمی‌شوند؟

چرا عده‌ای تبدیل به طراح سایت حرفه‌ای نمی‌شوند؟
چرا عده‌ای تبدیل به طراح سایت حرفه‌ای نمی‌شوند؟

هرساله افراد زیادی به‌زعم تبلیغاتی که در حوزه توسعه وب و طراحی سایت می‌شود، وارد این جریان گردیده و سعی می‌کنند به سطح درآمدی هرچند اندک در این زمینه برسند. اما به طبع تمامی آن‌ها موفق نخواهند شد و این، چهار دلیل اصلی دارد. البته که انتظار می‌رود یک طراح سایت بتواند نیازهای مشتریان خود را برآورده کرده و در اجرای پروژه طراحی سایت ناتوان و عاجز نباشد.

اما به‌هرحال همه‌چیز، فنی بودن در برنامه‌نویسی و توسعه نیست. افراد زیادی چه در ایران و چه در سراسر دنیا، اگرچه برنامه‌نویس هستند اما نمی‌توانند به سطح درآمد مناسبی برسند و پس از مدتی یا دچار ناامیدی شده یا به سطح درآمد مطلوب نمی‌رسند و با شکست مواجه می‌شوند.

چهار دسته از افرادی که نمی‌توانند طراح سایت شوند

عموماً چهار دسته از افراد نمی‌توانند تبدیل به طراح سایت حرفه‌ای و یا فعال در این حوزه شوند که از این راه به کسب درآمد برسند. در ادامه در خصوص این دسته‌بندی‌ها و این افراد صحبت خواهیم کرد و در مورد هرکدام از آن‌ها یک سری نکات را بازگو می‌کنیم.

افرادی که آموزش و نمونه کار طراحی سایت نمی‌بینند

افرادی که آموزش و نمونه کار طراحی سایت نمی‌بینند
افرادی که آموزش و نمونه کار طراحی سایت نمی‌بینند

افرادی که نه‌تنها برای آموزش دیدن زمان صرف نمی‌کنند بلکه همین کار را در قبال مشاهده نمونه کار افراد حرفه‌ای هم انجام نمی‌دهند و به‌نوعی بدون الگو، الهام و آموزش پیش می‌روند. سایت‌هایی در حال حاضر چه به‌صورت بین‌المللی و چه به‌صورت داخلی در دسترس هستند، که به شما امکان می‌دهند طراحی‌ها، رابط‌های کاربری، UI و UXهای حرفه‌ای را مشاهده کرده و از روی آن‌ها الگوبرداری کنید.

  • dribbble.com
  • www.pinterest.com

(با ورود به دو وب‌سایت بالا و بسیاری از پورتال‌های این‌چنینی، شما این امکان را خواهید داشت که طرح‌ها، نمونه کارها و پروژه‌های حرفه‌ای را از افراد در سراسر جهان مشاهده فرمایید. البته این پروژه‌ها به‌صورت لحظه‌ای بروز می‌شوند و می‌توانند بهترین واصلی‌ترین سورس‌های ایده برداری برای حوزه‌های مختلف ازجمله طراحی قالب سایت، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری باشند.)

کافی است وارد هرکدام از این وب‌سایت‌ها شده و عبارتی نظیر: Web Design را جست‌وجو کنید. تعداد زیادی نمونه کار طراحی سایت در اختیار شما قرارگرفته که به‌واسطه آن‌ها می‌توانید خلاقیت خود را افزایش دهید و با اضافه و کم‌کردن به این پروژه‌ها، قالب‌ها و طراحی‌ها، مسیرتان را در بحث طراح سایت حرفه‌ای شدن توسعه دهید. البته که حالا برخلاف گذشته یافتن نمونه کارهای قدرتمند آسان‌تر شده است.

صرفاً با یک جست‌وجو در وب می‌توانید طرح‌های مختلفی را از پروژه‌ها گوناگون با موضوعات متنوع مشاهده نموده و به‌راحتی با ترکیب آن‌ها، ایجاد تغییرات ساختاری و… حتی خودتان یک پروژه قدرتمند و بهینه خلق کنید. (حتی دیدن نمونه کار حرفه‌ای می‌تواند موجب رشد خلاقیت در شما شود.)

افراد کپی بردار و بدون خلاقیت محکوم به شکست هستند.

افراد کپی بردار و بدون خلاقیت محکوم به شکست هستند.
افراد کپی بردار و بدون خلاقیت محکوم به شکست هستند.

در مورد این موضوع صحبت کردیم که شما در وب‌سایت‌هایی مانند پینترست، دریبل و… می‌توانید نمونه کارهای زیادی را مشاهده کرده و خلاقیت خود را افزایش دهید و همین‌طور همین طرح‌ها را به سطوح پیشرفته‌تری برسانید. اما در مقابل افرادی هستند که به‌جای رویه تبدیل‌شدن به طراح سایت حرفه‌ای، صرفاً کپی می‌کنند. آن‌ها وارد هرکدام از این وب‌سایت‌ها و یا موارد مشابه می‌شوند و با دیدن یک طرح، مدام، بدون تغییر و به‌صورت مکرر از همان برای انجام انواع پروژه‌ها استفاده می‌کنند.

یعنی در بیشتر مواقع حتی بدون تغییر، پروژه کپی شده و ریپ (کپی‌کردن طرح کلی قالب دیگر سایت‌ها) را از این‌سایت‌ها دریافت و سپس آن را به کارفرما ارسال می‌کنند و در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

نمونه‌کار خلق کنید و مقابل کارفرما قدرمت‌مند باشید.

شما به‌عنوان طراح سایت اگر نمونه کاری که خودتان طراحی کرده‌اید ندارید و اثری که امضای خودتان پای آن باشد خلق نکرده‌اید، به‌هیچ‌عنوان در دسته‌بندی توسعه‌دهندگان وب و طراحان سایت قرار نمی‌گیرد و صرفاً یک کپی‌بردار هستید که آن‌هم سطوح مختلفی دارد. پس حتماً باید بیاموزید که ایده‌های خود را خلق کرده و البته به‌هیچ‌عنوان به سمت کپی نروید. این خیلی مهم است که خلاقیت خود را نشان دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *