کدبازان

بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل

بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل آموزش

آموزش کامل و جامع بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل در سال 1403 و 1404

ثبت نظر در سایت zarinlink.ir

بهترین روش 0 تا 100 بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل

اگه میخواید یاد بگیرید که چطوری بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل با ما در زرین لینک تا ادامه همراه باشید.
 

اگر میخواهید یاد بگرید که بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل

 

 

 

بهترین روش جدید بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل 1403

روش های دیگه رو امتحان کردی نشد ؛، زرین لینک مرجعه آموزش های بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل می باشد ، که به راحتی مشکلتون حل میکنیم

 

می تونید این مقاله جدید و خواندنی رو از سایت زرین لینک مطالعه گکنید و در انتها اگه دوست داشتی یه نظری هم در قسمت پایین ثبت کنی

 

 

download mod apk

آخرین روش بهترین روش چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب 0 تا 100 کامل جدید که مشکل حل کنیم؟

بهترین روش ها در سایت زرین لینک

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم؟ کسب درآمد از طراحی وب

  • بروزرسانی شده در 

4.4 / 5. تعداد رای: 195

آنچه در این مقاله می‌خوانید

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم

اگر طراح وب هستید؛ قطعا می‌دانید که بهترین روش برای کسب درآمد از طراحی وب سایت،دریافت پروژه‌های طراحی سایت هست. در این ویدیو به شما توضیح خواهم داد که چطور می‌توانید با استفاده از طراحی وب‌سایت، کسب درآمد کنید و چطور پروژه‌های طراحی سایت بیشتری دریافت کنید.

نسخه تکمیلی ویدیو:

در مقاله‌ قبل در مورد درآمد طراحی سایت در ایران صحبت کردیم و به‌طور کامل توضیح دادیم که درآمد طراحی سایت چقدر است و طبق چه روش‌هایی می‌توانید از طراحی سایت کسب درآمد کنید.

بسیاری از شما می‌توانید با وردپرس کارکنید و یا حتی برنامه‌نویسی کنید اما نمی‌دانید چطور سفارش طراحی سایت بگیرید. من در این مقاله می‌خواهم تجربه‌ی چندین سال کار کردن در این حوزه و بازاریابی کردن در این زمینه و کسب درآمد از طراحی وب را به شما آموزش دهم. پس اگر می‌خواهید بدانید که چطور سفارش طراحی سایت بگیریم؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

چطور سفارش طراحی سایت بگیریم

چطور سفارش طراحی سایت بگیریم
چطور سفارش طراحی سایت بگیریم

برای گرفتن سفارش طراحی سایت روش‌های مختلفی وجود دارد. یک روشی که بسیاری از افراد و شرکت‌ها از آن استفاده می‌کنند این است که، داخل سایت‌های مختلف و در صفحات اینستاگرام و کانال‌های تلگرام یا هرجایی، حتی به‌صورت حضوری به صاحبان کسب‌وکار مراجعه می‌کنند و خود را پرزنت می‌کنند و توضیح می‌دهند که کار طراحی سایت انجام می‌دهند و پیشنهاد می‌دهند که اگر مایل بودند برای آن‌ها سایت طراحی کنند. این روش مشکلی که دارد این است که اگر یک ماه برای بازاریابی و تبلیغات وقت و هزینه نکنند درآمدشان به صفر می‌رسد.

یک عده دیگر از دوستان هستند که کار بازاریابی را خودشان انجام نمی‌دهند و صبر می‌کنند تا مشتری آن‌ها را پیدا کند.

یک تجربه‌ی تلخ ولی آموزنده

من برای گرفتن سفارش طراحی سایت همیشه جزو دسته دوم بودم یعنی کسانی که منتظر بودن مشتری برای سفارش طراحی سایت بیاد سمت آن‌ها، دلیل آن‌هم این است که یک زمانی خودم برای گرفتن پروژه بازاریابی می‌کردم که بازدهی خوبی نداشت. مثلا برای اولین بار من و یکی از دوستانم باهم سیستم مدیریت نمرات مدارس را ساختیم و حدودا سه ماه برای طراحی و ساخت آن‌ وقت گذاشتیم و برنامه‌ای که داشتیم این بود که این سیستم را به‌کل مدارس استان می‌دهیم و کلی سود می‌کنیم.

خلاصه ما رفتیم و با کل مدارس استان صحبت کردیم و برای کارمان بازاریابی کردیم اما هیچ‌کدام از مدارس راضی نشدن با ما همکاری کنند و این اولین پروژه‌ی شکست خورده‌ی من بود. بعدازاین شکست بود که تصمیم گرفتم کاری کنم تا همیشه مشتری بیاد سراغ من.

حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاد که چطور می‌توانیم کاری کنیم تا مشتری برای سفارش طراحی سایت سراغ ما بیاید و دیگر نیاز نباشد تا ما بازاریابی و تبلیغات کنیم؟ پیشنهاد من به شما این است که یک سیستم اتوماتیک بسازید تا افراد به شما مراجعه کنند و به شما پیشنهاد پروژه طراحی سایت دهند. حالا چطور این کار را انجام دهیم؟ در ادامه این مقاله راه‌حل این روش را به شما می‌گویم.

چطور بدون تبلیغات و بازاریابی پروژه طراحی سایت بگیریم

برای اینکه بتوانیم بدون تبلیغات کاری کنیم که مشتری خودش بیاد سراغ ما باید دو مرحله‌ی اساسی را پشت سر بگذاریم.

مرحله اول باید کاری کنیم که افراد بیایند داخل وب‌سایت یا پیج اینستاگرامی و یا هر کانالی که فکر می‌کنید از طریق آن می‌توانید مخاطب و بازدیدکننده داشته باشید. بنابراین مرحله اول جذب مشتری برای سفارش طراحی سایت است.

طبیعتا پیشنهاد من به شما وب‌سایت است. بهتر است یک وب‌سایت داشته باشید و از طریق کانال‌های مختلف افراد را جذب وب‌سایت خود کنید.

مرحله دوم کار این است که این افرادی که به‌عنوان بازدیدکننده و کاربر وارد سایت ما شدند را بتوانیم تبدیل به کسانی کنیم که به ما سفارش طراحی سایت می‌دهند. بنابراین مرحله دوم تبدیل کاربر به مشتری است.

حال این دو مرحله در بازه‌های زمانی مختلف می‌توانند متفاوت باشند، هم جذب بازدیدکننده برای وب‌سایتمان و هم تبدیل بازدیدکننده به کسی که سفارش طراحی سایت می‌دهد. که هر دو این مرحله‌ها را توضیح می‌دهم.

جذب بازدیدکننده

برای اینکه بتوانیم بازدیدکننده جذب کنیم، کانال‌های تبلیغاتی مختلفی داریم. یکی از این روش‌ها بازاریابی محتوا است که از این طریق می‌توانید بازدیدکننده‌های زیادی را جذب کنید.

بازاریابی محتوا چیست

بازاریابی محتوا چیست
بازاریابی محتوا چیست

بازاریابی محتوا یعنی یکسری مقاله در وب‌سایت منتشر کنید و از طریق آن یکسری آموزش‌هایی بگذاریم. در این مرحله باید زیرکانه عمل کنید و اشتباه نکنید مثلا اگر در وب‌سایتتان محتواهایی در مورد برنامه‌نویسی سایت بگذارید خب مسلما کسانی از محتوای شما بازدید می‌کنند که کارشان برنامه‌نویسی و طراحی سایت است. بنابراین کسی که خودش برنامه‌نویسی سایت بلد است، سفارش طراحی سایت را به شما نمی‌دهد.

بنابراین در این مرحله هوشمندانه عمل کنید و محتوایی را منتشر کنید که باعث جذب مشتری شود مثلا محتوایی با عنوان چطور سایت بسازیم؟ را بنویسید و در آن توضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *