کدبازان

بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل

بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل آموزش

آموزش کامل و جامع بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل در سال 1403 و 1404

ثبت نظر در سایت zarinlink.ir

بهترین روش 0 تا 100 بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل

اگه میخواید یاد بگیرید که چطوری بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل با ما در زرین لینک تا ادامه همراه باشید.
 

اگر میخواهید یاد بگرید که بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل

 

 

 

بهترین روش جدید بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل 1403

روش های دیگه رو امتحان کردی نشد ؛، زرین لینک مرجعه آموزش های بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل می باشد ، که به راحتی مشکلتون حل میکنیم

 

می تونید این مقاله جدید و خواندنی رو از سایت زرین لینک مطالعه گکنید و در انتها اگه دوست داشتی یه نظری هم در قسمت پایین ثبت کنی

 

 

download mod apk

آخرین روش بهترین روش ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو 0 تا 100 کامل جدید که مشکل حل کنیم؟

بهترین روش ها در سایت زرین لینک

ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو

3.7 / 5. تعداد رای: 29

ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرویکی از جدی‌ترین مسائل در کسب‌وکارهای اینترنتی داشتن اطلاعات واقعی از کاربران هست یکی از این اطلاعات مهم داشتن شماره تلفن معتبر از کابران وب‌سایت است. در این مقاله به آموزش ورود با پیامک در وردپرس می‌پردازیم. دقیقا اس‌ام‌اس‌هایی که به عنوان کد تایید از سایت‌های وردپرسی دریافت می‌کنید یا شاید به صورت دائم از کد ورود پویا استفاده می‌کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

ورود با پیامک در وردپرس

برای فعال سازی این قابلیت در سایت خود باید بدانید که نیاز دارید تا از یک پنل کاربری حرفه‌ای وردپرس استفاده کنید. پنل کاربری که قادر باشد قالب‌های اس‌ام‌اسی را بسازد و آنقدر تنظیماتش راحت باشد که هرکسی با هر میزان از دانش بتواند به سادگی پنل اس‌ام‌اسی خود را به آن متصل کند و در نهایت بتواند هم از ورود با پیامک وردپرس به صورت پویا و هربار از رمز جدید استفاده کند و هم بتواند کد تایید برای اولین بار دریافت کند و ازآن پس از رمز ایستای خود وردپرس استفاده کند. در هردو صورت مدیر سایت می‌تواند هم از امنیت پنل‌های کاربری مطمئن باشد، هم از صحیح بودن شماره موبایل کاربر.

چرا ورود با پیامک در وردپرس اهمیت دارد

این داستانی که برای شما تعریف می‌کنم کاملا حقیقت دارد. چند سال پیش پسر بچه‌ای بدون اجازه پدرش از کارت بانکی ایشان خرید می‌کند و این خرید بدون دریافت کد تاییدی بوده و پدرش بعد از چند روز متوجه می‌شود حساب کتابش بهم ریخته است! داستان را پیگیری می‌کند و متوجه می‌شود مقدار پولی که داشته است به حسابی از یک وب‌سایت واریز شده که اصلا نمی‌شناخته و از مدیر آن وب‌سایت به اتهام فیشینگ شکایت می‌کند و کار بیخ پیدا می‌کند. درحدی که مدیر سایت مجبور به پرداخت خسارت می‌شود!

خلاصه که اگر قبل از همه این موضوعات از یک پنل کاربری برای ورود با پیامک وردپرس استفاده کرده بود شماره تلفن خریدار را داشت و می‌توانست موضوع را پیگیری کند تا خودش زیر سوال و تیغ قانون نرود. به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع یک کسب‌وکار اینترنتی تمام قوانین آن را بررسی کنید تا مثل این فرد دچار مشکل نشوید. حال که از اهمیت ارسال تاییدیه شماره تلفن آگاه شدید، پیشنهاد می‌کنم در ادامه با معرفی و آموزش کار با پنل کاربری فوق حرفه‌ای مهین پنل همراه باشید.

میهن پنل پرو و میهن پنل لایت

میهن پنل یک پنل کاربری حرفه‌ای وردپرس است که در دو نسخه پرو و رایگان منتشر شد. برای این‌که بدانید تفاوت این دو در چیست کافی است به صفحه افزونه پنل کاربری میهن پنل بروید و کامل مشخصات این دو را مطالعه کنید و در صورت نیاز می‌توانید مین پنل لایت را به رایگان از مخزن وردپرس دانلود کنید. اما نکته بسیار مهم درباره نسخه پرو افزونه‌های وردپرسی این است که، بسیاری از افزونه‌های وردپرسی هستند که نسخه رایگان‌شان کفایت می‌کند و صرفا اگرخواستید بین رقبا حرفه‌ای‌تر باشید و امکانات بیشتری داشته باشید نسخه پرو را خریداری می‌کنید.

مثلا شما در مهین پنل لایت زیبایی و خاص بودن خودتان را می‌توانید به همه نشان دهید اما ممکن است به ورود با پیامک در وردپرس نیاز داشته باشید تا اطلاعات واقعی کاربر را در اختیار داشته باشید تا بعدا درفرایند بازاریابی خود استفاده کنید و آن‌جا است که میهن پنل پرو به کار شما می‌آید.

دریافت افزونه میهن پنل پرو با درگاه‌های پیامکی ایرانی

ارسال پیامک کد تایید و کد پویا با وردپرس

ورود با پیامک در وردپرس
ورود با پیامک در وردپرس

برای این‌ مهم شما نیازمند یک پنل کاربری حرفه‌ای هستید که به‌جای شما با شرکت‌های مختلف ارسال SMS جهت ورود با پیامک صحبت کرده باشد تا شما دغدغه پیدا کردن شرکت‌های ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه نباشید. دقیقا ما برای ساخت میهن پنل پرو شروع به بررسی بهترین شرکت‌های ارسال پیامک در ایران کردیم تا بتوانید از شرکت‌های با کیفیت و با بهترین خدمات استفاده کنید. شما پس از تهیه میهن پنل پرو نه تنها قادر هستید که از مشکلات امنیتی جلوگیری کنید و شماره موبایل احرازهویت شده از مخاطب خود داشته باشید، بلکه هزاران قابلیت با امکان شخصی‌سازی بالا نیز در اختیار دارید که می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکپارچگی مثال زدنی در وردپرس

تاحالا در ارتباط با یک پارچگی سیستم‌ها و دستگاه‌های اول شنیده‌اید؟ مثلا وقتی مک را به آیفون خود متصل می‌کنید می‌توانید ارتباطی بی نقص بین موبایل و لپتاپ را تجربه کنید. دلیل این موضوع استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزاری است که همه توسط یک تیم تولید کننده ساخته شده و این دو باهم یک پارچه هستند. این دقیقا حکایت حال قالب وردپرس اهورا و میهن پنل پرو است. وقتی این دورا در کنار هم داشته باشید، یکپارچگی وب‌سایت خود را عمیقا احساس خواهید کرد.

آموزش تنظیمات ورود با پیامک در افزونه میهن پنل

برای تنظیمات میهن پنل نیاز دارید تا اطلاعاتی از سمت شرکت ارائه کننده خدمات SMS خود دریافت کنید. از آن جایی که برای ارسال SMS تایید شماره تلفن باید از خط‌های خدماتی استفاده کنید، باید این اطمینان را به شرکت ارائه کننده خدمات بدهید که از هیچ پیامک تبلیغاتی استفاده نمی‌کنید و صرفا از این خط خدماتی جهت ارسال SMS خدماتی مانند رمز پویا و کد تایید شماره تلفن استفاده می‌کنید.

چرا خطوط خدماتی

شاید سوال شود چرا باید از این خط‌های خدماتی استفاده کنیم؟ جواب کوتاه و واضح است! زیرا دراین روز‌ها همه خط‌های تبلیغاتی و ارسال ایمیل انبوه را بلاک کرده‌اند و ما برای این‌که پیامک‌های مهم‌مان را به دست کاربران برسانیم مجبوریم فقط از این خط‌های خدماتی SMS ارسال کنیم و از آن‌جایی که دریافت خط خدماتی نیاز به چک و سفته و احرازهویت‌های طولانی و ضامن و مقدار زیادی پول داریم، باید از خط خدماتی اشتراکی شرکت‌هایی چون صبانوین، SMS.ir، ملی پیامک، کاوه نگار و… استفاده کنیم. چرا که میهن پنل با تمامی این پنل‌ها سازگاری کامل دارد.

به همین دلیل مهم است که پیام شما یک بار قبل از ارسال به صورت اتوماتیک توسط شرکت‌های خدمات SMS بررسی می‌شود. چطور؟ با اطلاعاتی که به شما می‌دهند تا در قالب ارسال SMS خود قرار دهید. مثلا ما در میهن پنل پرو متغییرهایی برای ایجاد قالب پیامک برای ورود با پیامک وردپرس درنظر گرفتیم که زیر بخش نوشتن قالب SMS می‌توانید کدهای دستوری آن را مشاهده کنید. ولی ممکن است متغیرهای شرکت‌های ارائه خدمات پیامکی با میهن‌پنل پرو فرق کند. پس چه باید کرد؟

مثلا ممکن است یک شرکت به شما بگوید برای نشان دادن این‌که این پیامک حاوی کد تایید است به‌جای استفاده از [[code]] که در میهن پنل پرو به معنای کد تایید است از [[verification-code]] استفاده کن و شما باید این فرمول را در میهن پنل پرو برای راه‌اندازی سیستم ورود پیامک وردپرس به این شکل بنویسید:

[[code]] = کد فعال‌سازی شما

نکته دیگر این است که همین الآن اگر بخواهید ببینید کدام یک از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی بهتراند با انتخاب هرکدام در پنل کاربریتان متوجه می‌شوید که گزینه‌های جدیدی نمایش داده خواهد شد. بهتر است بگویم گزینه‌های متفاوتی در میهن پنل پرو نسبت برای تنظیمات و نوع اطلاعات مورد نیاز شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی درنظر گرفته شده. مثلا: یکی از شرکت‌ها API و کد شناسایی اکانتتان را می‌خواهد، بعدی نام کاربری و رمز عبور را می‌خواهد در کنار این دو به شناسه و API نیز نیاز دارد. همه این اطلاعات را می‌توانید از پنل کاربری شرکت ارائه کننده خدمات دریافت کنید تا بتوانید سیستم ورود با پیامک در وردپرس را برای سایت خود فعال کنید.

به طور کلی، با استفاده از افزونه میهن پنل پرو می‌توانید به راحتی ورود با اس ام اس را در وردپرس فعال کنید و همچنین از فرم ورود، عضویت و پنل کاربری پیشرفته نهایت استفاده را ببرید.

دریافت افزونه میهن پنل پرو با درگاه‌های پیامکی ایرانی

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. ?s=80&d=mm&r=gU332832۲۷ دی ۱۴۰۲

    فرا پیامک و هم بی زحمت اضافه کنید .

    برای پاسخ دادن وارد شوید

  2. ?s=80&d=mm&r=gU332832۱۱ دی ۱۴۰۲

    سلام با افزونه دکان dokan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *