کدبازان

اگر مقاله یا کتاب شما در این سایت به فروش میرسد و ناراضی هستید به شماره زیر پیام دهید تا حذف شود : 09101125039 بستن

بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل

بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل آموزش

آموزش کامل و جامع بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل در سال 1403 و 1404

ثبت نظر در سایت zarinlink.ir

بهترین روش 0 تا 100 بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل

اگه میخواید یاد بگیرید که چطوری بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل با ما در زرین لینک تا ادامه همراه باشید.
 

اگر میخواهید یاد بگرید که بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل

 

 

 

بهترین روش جدید بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل 1403

روش های دیگه رو امتحان کردی نشد ؛، زرین لینک مرجعه آموزش های بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل می باشد ، که به راحتی مشکلتون حل میکنیم

 

می تونید این مقاله جدید و خواندنی رو از سایت زرین لینک مطالعه گکنید و در انتها اگه دوست داشتی یه نظری هم در قسمت پایین ثبت کنی

 

 

download mod apk

آخرین روش بهترین روش آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی 0 تا 100 کامل جدید که مشکل حل کنیم؟

بهترین روش ها در سایت زرین لینک

آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی

  • بروزرسانی شده در 

4.1 / 5. تعداد رای: 32

آموزش مقاله نویسی برای سایت همراه با ۱۰ تکنیک طلایی

چگونه می‌توان برای انتقال تجربیات، ارائه آموزش‌ها و معرفی خدمات، محصولات از روش تولید محتوا و مقاله‌نویسی استفاده کرد؟ هنگام انتشار مقاله چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ چرا باید برای وب سایت خود مقاله بنویسیم؟ ما قصد داریم در این مقاله به‌تمامی این سؤالات پاسخ دهیم. در این مقاله، آموزش مقاله نویسی برای سایت را به همراه ۱۰ تکنیک طلایی به شما ارائه خواهیم کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

آموزش مقاله نویسی برای سایت

قبلاً در میهن وردپرس مقالات را با زبان خودمانی می‌نوشتیم. مثلاً می‌گفتیم: (تو مجبوری مقالات وب سایتت رو درست ویرایش کنی تا کاربر خوشش بیاد.) که حالت رسمی این جمله می‌شود: (شما به اجبار باید مقالات وب‌سایت خود را صحیح ویرایش کنید تا کاربر از آن لذت ببرد.) بعد از چند مقاله متوجه شدیم، ما خودمان هم از خواندن چنین مقاله‌ای لذت نمی‌بریم زیرا نگارش متن‌ها درون ذهنمان از بچگی نقش بسته و باعث می‌شود به این نوع متون زیاد توجه نکند. بهترین حالت نوشتار ادبی و درعین‌حال صمیمی بدون غلط نگارشی است.

چگونه یک محتوای خوب برای وب‌سایت بنویسیم

آموزش مقاله نویسی برای سایت
آموزش مقاله نویسی برای سایت

وقتی برای سایت خود مقاله می‌نویسید، باید به این باور داشته باشید که شما می‌توانید یک مقاله با محتوای جذاب برای مخاطبان خود بنوسید، این کار برای شما آسان خواهد بود. محتوای خوب و هدف‌دار در سایت به عنوان یکی عوامل کلیدی نقش اصلی را در افزایش ترافیک و بازدید وب‌سایت شمارا دارد.

مقاله یک وب‌سایت می‌تواند شامل ارائه آموزش، انتقال تجربیات شخصی یا معرفی خدمات و محصولات شما برای فروش باشد. مقاله شما باید در مخاطب رفع نیاز کند که هم ازنظر گوگل تائید شده باشد هم ازنظر کاربران و سئو مورد تائید باشد. شما باید از ابتدا ساختار مقاله و زیرمجموعه‌های آن را مشخص کنید. پس سعی کنید اصول نگارش مقاله سایت را یاد بگیرید تا مخاطبان هر چه بیشتر مقاله‌های شمارا مطالعه کنند.

10 تکنیک طلایی برای نگارش مقاله سایت

اصول نگارش مقاله سایت بر پایه این 10 تکنیک هست و شما با رعایت این چهارچوب می‌توانید با نوشتن یک مقاله یونیک و جذاب مخاطبان خود را درگیر کنید و بدانید که آن‌ها ربات نیستند و یک انسان مقاله شمارا مطالعه می‌کند.

انتخاب عنوان مناسب

در اصول نگارش مقاله سایت، انتخاب عنوان و موضوع مناسب برای مقاله باعث استقبال کاربران از وب‌سایت و محتوای شما می‌شود. موضوع باید به‌قدری جذاب و مرتبط با نیاز کاربران باشد. با جستجو در گوگل می‌توانید موضوعات پرتکرار استفاده شده و همچنین از عناوین سایت‌های ایده بگیرید و یا از طریق سرچ موضوع خود در سرچ کنسول وب‌سایت خود، کلماتی را که کاربران بیشتر جستجو کرده‌اند را پیدا کنید. عنوان مقاله باید گویای محتوای شما باشد و از عنوان‌های کوتاه یا خیلی طولانی پرهیز کنید. برای نوشتن عنوان جذاب می‌توانید از اعداد کمک بگیرید مثلاً 8 راه رسیدن به آرامش ذهن یا جملات سؤالی بکار ببرید مانند چگونه می‌توانم سئو سایتم را بهبود دهم؟

شناخت مخاطبین هدف

بعد از تعیین عنوان و هدف از نگارش مقاله سایت، مهم‌ترین نکته شناخت مخاطبین است. هرچقدر شما مخاطبان خود را بهتر بشناسید راحت‌تر می‌توانید طبق سلیقه آن‌ها مقاله را بنوسید؛ مثلاً زبان نوشتن در یک مقاله پزشکی با یک مقاله خبری یا داستانی تفاوت زیادی دارد. چراکه مخاطبان هر موضوعی دیدگاه و مشکلات مختلفی را در زندگی دارند. پس نوشته‌ها را بر اساس مخاطب خود تنظیم کنید. اینکه آن‌ها چه چیزی را دوست دارند یا دوست ندارند؟ دنبال چه راه‌حل‌هایی هستند و چه چیزهایی برایشان مهم است.

متن لید مقاله یا پاراگراف شروع

بعد از عنوان مقاله مهم‌ترین بخش نگارش مقاله سایت پاراگراف شروع یا لید هست. لیدها معمولاً باید بین 20 تا 35 کلمه باشد و با عنوان و بدنه اصلی مقاله هماهنگی کامل را داشته باشد. حتماً کلمات کلیدی مقاله را در ابتدای پاراگراف قرار دهید چراکه در جستجوی گوگل 30 تا 35 کلمه اول برای مخاطب نمایش داده می‌شود و بقیه به شکل … (سه‌نقطه) قرار می‌گیرد.

بدنه و متن اصلی مقاله

وقتی‌که شروع به نوشتن متن مقاله می‌کنید، باید به طول متن مقاله خود دقت زیادی کنید. یک مقاله خوب باید بین 400 تا 3000 هزار کلمه باشد و تعداد بیشتر از این برای مخاطب حوصله سر بر و کسل‌کننده خواهد بود. به‌هیچ‌وجه از مقالات کپی وب‌سایت‌های دیگر استفاده نکنید. اگر هم قصد این کار رادارید حتماً لینک منبع یا نویسنده را انتهای مقاله سایت درج کنید. هوش مصنوعی گوگل به‌راحتی محتوای کپی را تشخیص می‌دهد و در صورت کپی بودن، وب‌سایت شما جریمه خواهد شد. این کار درنهایت منجر به پایین آمدن رتبه و ترافیک وب‌سایت شما می‌شود.

از تگ H2،H1 و H3 در نگارش مقاله سایت خود استفاده کنید. در اکثر قالب‌ها تگ H1 به‌صورت پیش‌فرض برای عنوان اصلی مقاله در نظر گرفته‌شده است. تگ H2 به زیر عنوان‌های اصلی مقاله اختصاص دارد و تگ H3 هم به ترتیب به زیر عنوان‌های بعد از H2 تعلق می‌گیرد. هدینگ های H4 تا H6 که از کم‌اهمیت‌ترین تگ‌ها هستند و یک بخش فرعی را شروع می‌کنند. درست مثل یک کتاب.

انتخاب چگالی مناسب کلمات کلیدی در متن مقاله

شما باید در نگارش مقاله سایت، کلمات کلیدی خود را آن‌قدر تکرار کنید که گوگل بداند متن مقاله شما چه هدفی را دنبال می‌کند و همچنین تعداد کلمه آن‌قدر کم نباشد که گوگل سوژه و هدف مقاله شمارا پیدا نکند و ارتباط بین عنوان و لید و محتوای مقاله را نبیند. حتماً از کلمات کلیدی مختلف استفاده کنید که با جستجوی کلمات مخاطبان از طرف کاربران، محتوای شما نمایش داده شود. البته حتما توجه داشته باشید که مقاله شما Keyword Stuffing نکرده باشد.

نگارش صحیح متن مقاله

در نگارش مقاله سایت حتماً باید اصول نگارش در متن را رعایت کرده باشید. وقتی مخاطب مقاله شمارا می‌خواند، موردپسند آن‌ها واقع شود. از کلمات قلمبه‌سلمبه استفاده نکنید. با ساده‌ترین کلمات به سؤال مخاطب پاسخ داده باشد. از نقطه، ویرگول، علامت سؤال، علامت تعجب و … به‌صورت صحیح استفاده شود. متن مقاله باید پاراگراف‌بندی مناسب و بدون غلط املایی باشد. شما برای ویرایش متن مقاله می‌توانید از سایت ویراست‌لایو استفاده کنید که در آخر مقاله به آموزش آن می‌پردازیم.

استفاده از تصاویر جذاب

برای نگارش مقاله سایت نباید به نوشتن متن اکتفا کرد، چون برای مخاطب مطالعه کلمات پشت سرهم خسته‌کننده خواهد بود. تصاویر باید مرتبط با متن مقاله باشد و کپی از وب‌سایت دیگر نباشد. روی تصاویر خود از متن جایگزین یا alt text استفاده کنید تا در جستجوی تصویری کاربران، عکس‌های وب‌سایت شما نشان داده می‌شود. حتماً از تصاویر جذاب برای مقالات استفاده کنید چون این کار در سئو و افزایش ترافیک سایت نیز تأثیر خوبی خواهد داشت.

لینک سازی داخلی و خارجی مقاله

برای بالا بردن سئو لینک سازی داخلی و خارجی مقالات یکی از راه‌های مؤثر در نگارش مقاله سایت است. می‌توانید کلمه کلیدی مرتبط با مقاله‌های دیگر سایت را لینک دهید. الگوریتم گوگل طوری طراحی‌شده است که لینک‌های اسپم را تشخیص می‌دهد. به همین علت باید در لینک سازی مقالات افراط و زیاده‌روی نکنید. شما با لینک سازی اصولی و درست اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهید؛ که این امر باعث بالا رفتن رتبه سایت، ایجاد ارتباط بین صفحات سایت شما و همچنین مخاطب زمان بیشتر را در سایت شما می‌ماند. با نوشتن محتوای جذاب برای مخاطب، هرچقدر این ماندگاری بیشتر باشد، کیفیت سئو سایت شما بالا خواهد رفت.

ایجاد کال تو اکشن یا جلب توجه

شما با ایجاد کال تو اکشن یا اقدام به عمل به مخاطب می‌گویید که آن‌ها چه‌کاری را انجام دهند. از محصولات و خدمات شما خریداری کنند؟ مقاله‌های شما را به اشتراک بگذارند؟ در اصول نگارش مقاله سایت به‌صورت حرفه‌ای و اقدام به عمل مخاطب باید منظور خود را واضح و روشن ‌بیان کنید.

رعایت اصول سئو در نگارش مقاله سایت

برای بهتر شدن در صفحات گوگل باید اصول سئو را نگارش مقاله سایت رعایت کنید و سئو سایت خود را بالا ببرید. باید این واقعیت را بپذیرید که هیچ مقاله یا سایتی بی‌دلیل در صفحات اول گوگل نرسیده است. آن‌ها راه اصولی سئو را طی کرده‌اند.

بهبود نگارش محتوا با ویراست لایو

درواقع ویراست‌لایو، نسخه تحت وب افزونه ویراستاری متن می‌باشد که به‌صورت آنلاین محتوای متنی شمارا ازنظر غلط املایی، نشانه‌گذاری، دستور خط متن در مدت‌زمان بسیار کمی ویرایش می‌کند.

قابلیت‌ های ویراست لایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *