فیلم های ترسناک 2024

برایان تریسی

برایان تریسی

برایان تریسی

نویسنده معروف: برایان تریسی

 

برایان تریسی کیست؟

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

برایان تریسی در روز پنجم ژانویه‌ی سال ۱۹۴۴ در شهر ونکوور کانادا متولد شد. خانواده‌ای او در مضیقه‌ی شدید مالی و در آن حد کم‌برخوردار بودند که به‌سختی از عهده‌ی پرداخت قبوض خود برمی‌آمدند. پدر برایان شغل مناسبی نداشت و زندگی برای برایان و سه برادرش به سختی و تلخی می‌گذشت. برایان خیلی زود مدرسه و تحصیل را ترک کرد تا مشغول به کار شود. برخلاف مدرسه او حس کنجکاوی و جستجوگری را هیچ‌گاه کنار نگذاشت و در پی رسیدن به آرزوهایش از هیچ تلاشی فروگذار نکرد. کارهایی همچون کارگری و ظرف‌شویی در رستوران و خدمت‌کاری در هتل، خاطرات سال‌های نوجوانی تریسی را تشکیل داده است. خاطراتی نه‌چندان شیرین اما ارزشمند که باعث شد زندگی از همان آغاز دست خود را پیش تریسی رو کند.

برایان در بیست‌سالگی عزم سفری طولانی کرد. او ابتدا کانادا را به مقصد آمریکای شمالی ترک کرد و با اتومبیل شخصی‌اش راهی آن سرزمین شد. تریسی به این بسنده نکرد و سفر طولانی‌تری را در پیش گرفت. او با کشتی به انگلستان رفت و غیر از آن به فرانسه، اسپانیا و جبل‌الطارق، آفریقای جنوبی، خاورمیانه و آسیای شرقی نیز سفر کرد. در تمام این مدت برایان تریسی باز هم مشاغل مختلف و سختی را از جمله کار در زمین‌های کشاورزی و خدمت‌کاری در کشتی‌ به عهده گرفت و تجارب گرانی اندوخت.

نقطه عطف زندگی برایان تریسی

تجربه‌های اندوخته از سفر، مسیر حرکت تریسی را روشن‌تر کرد. تریسی در این مرحله و پس از آشنایی وسیع با فضاهای گوناگون کسب‌وکار، بر آن شد تا برای به دست آوردن درآمدهای هنگفت هدف‌گذاری کرده و برنامه‌ی کاری خود را بازطراحی نماید. کنجکاوی و پرسش‌گری او را به پژوهش و مطالعه‌ی تجربه‌ی افراد موفق در مدیریت کسب‌وکار سوق داد؛ این‌که آن‌ها چه می‌کنند و یا مهم‌تر این‌که کار خود را به چه روشی پیش می‌برند تبدیل به دغدغه‌ی اصلی تریسی شد. بیست‌وچهارسالگی و زمانی که تریسی شغل فروش را برای خود برگزید، به نقطه‌ی عطفی در زندگی او تبدیل شد. این سوال که «آیا می‌شود به درآمد بیشتری رسید؟» همواره در ذهن تریسی تکرار می‌شد. تریسی پس از مطالعه و تحقیق و تلاش بسیار زیاد با آزمون و خطا بدون ترس از شکست، به تدریج به جایگاه یک مدیر فروش درجه یک رسید؛ اما این برای برایان تریسی کافی نبود. او باز هم به سمت‌وسوی مشاغل پردرآمدتر رفت. کار در بازار املاک، بازاریابی برای شرکت‌های بزرگ و مدیریت در یک شرکت عظیم با سرمایه‌ی ۲۶۵ میلیارد دلاری، از جمله این مشاغل بود. تریسی در سال ۱۹۷۹ با باربارا تریسی ازدواج کرد که حاصل آن چهار فرزند بوده است.

برایان تریسی پس از رسیدن به نقطه‌ی درخشان شغلی و جواب گرفتن از مسیری که از نوجوانی پای در آن نهاده بود، تصمیم گرفت تجربه‌ها و ایده‌هایش را با دیگران به اشتراک بگذارد. نخستین سمینارهای تریسی در آمریکا و کانادا در سال ۱۹۸۱ برگزار شد. استقبال چشمگیر از این سمینارها، تریسی را بر آن داشت تا محتوای این برنامه‌ها را در قالب محصولات دیداری و شنیداری منتشر کند. حالا او می‌توانست مخاطبین پرشماری را در پهنای جهان بیابد و لذت به اشتراک گذاشتن ایده‌هایش را در دامنه‌ای وسیع بچشد. او در این عرصه هم به موفقیت رسید. کار او آن‌چنان گرفت که پس از سی سال آثار منتشرشده‌اش به بیست زبان زنده‌ی دنیا برگردانده شد و در جغرافیایی وسیع به فروشی قابل توجه رسید.

آثار و کتاب های برایان تریسی

برایان تریسی در سال ۱۹۸۵ تصمیم به نوشتن اولین کتابش گرفت. او کتاب «روانشناسی فروش» را در ۲۱ فصل به نگارش درآورد. تریسی در این کتاب ایده‌ها و استراتژی خود را برای بهبود فروش و درآمد، جهت استفاده‌ی صاحبان مشاغل مختلف بیان کرد. تریسی کتاب «حداکثر موفقیت» را در سال ۱۹۹۳ منتشر کرد. کتابی که در زمینه‌ی مدیریت ذهن و احساسات برای استفاده از ظرفیت عظیم فردی نوشته شد. کتاب «استراتژی پیشرفته‌ی فروش» راهنمایی ساختارمند برای تدوین استراتژی فروشندگان است که در سال ۱۹۹۴ توسط تریسی نوشته و به بازار کتاب آمد. «روش‌های یادگیری سریع» کتاب دیگر تریسی منتشرشده در سال ۱۹۹۵ است. موضوعی که بخش قابل‌توجهی از سمینارها و سخنرانی‌های تریسی را نیز به خود اختصاص داده است. ‌«عادت‌های میلیون دلاری» اثر دیگر تریسی چاپ‌شده در سال ۱۹۹۸ است؛ کتابی که نویسنده در آن از عادت‌هایی سخن گفته که اگر در اندیشه و عمل انسان ریشه بدواند، راهی جدید در مسیر پیشرفت مادی او می‌گشاید. راهی که به گفته‌ی تریسی می‌تواند به چندبرابر شدن درآمد افراد بینجامد.

آغاز قرن ۲۱ برای برایان تریسی، خوش‌یمن بود. او سال ۲۰۰۱ کتاب «۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته» را راهی بازار کتاب کرد و در کشورهای مختلف با استقبالی بی‌نظیر مواجه شد؛ کتابی نه‌چندان طولانی، با زبانی ساده و لحنی جذاب که ذیل مجموعه کتاب‌های خودیاری و توسعه‌ی تجارت او قرار گرفت. او در این کتاب خوانندگان را دعوت به داشتن دورنمایی واضح از آینده‌ای روشن می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد از هم‌اکنون مسئولیت سرانجام کار خویش را بر عهده بگیرند. بخش دیگری از این کتاب، تمرین‌هایی عملی برای بازشناسی عوامل احتمالی عدم کامیابی در اهداف مالی است. پس از موفقیت این کتاب در بازار نشر، اثر بعدی برایان تریسی نیز با اقبال مخاطبان مواجه شد. «قورباغه را قورت بده و ۲۱ روش عالی برای رفع تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر» که با عنوان «قورباغه‌ات را قورت بده» بر زبان‌ها افتاده است، توسط طیف وسیعی از خوانندگان در سراسر جهان خوانده و تحسین شد. تریسی این کتاب را نیز در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. دو شاخصه‌ی اساسی این کتاب، همچون اکثر آثار تریسی، تلاش او در آسان‌یاب بودن مطالب و دستیابی سریع مخاطب به هدف کتاب در کنار عملی بودن راهکارهای مطرح‌شده‌ در آن است؛ تلاشی که با توجه به فروش کم‌نظیر و استقبال جهانی از کتاب، نشان از به ثمر نشستن آن دارد.

تریسی پس از آن، کتاب‌هایی متعدد با عناوین متنوع منتشر کرد؛ نقطه‌ی کانونی (۲۰۰۱)، آینده خودتو بساز (۲۰۰۲)، سوپراستار فروش شوید (۲۰۰۲)، هدف‌ها (۲۰۰۳)، فکرت را تغییر بده، تا زندگی‌ات تغییر کند (۲۰۰۳)، به روش خود ثروتمند شوید (۲۰۰۴)، قدرت زمان (۲۰۰۴)، قدرت جذابیت (۲۰۰۶)، مدیریت زمان (۲۰۰۶)، هنر اتمام فروش (۲۰۰۷)، هنر بیان (۲۰۰۸)، معجزه‌ی انضباط فردی (۲۰۱۰)، قدرت انضباط فردی، هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست (۲۰۱۰)، قورباغه‌ات را ببوس (۲۰۱۲)، قدرت اعتماد به نفس (۲۰۱۲)، تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی (۲۰۱۳)، مذاکره (۲۰۱۳)، آن‌چه را لایقش هستی، به‌دست آور (۲۰۱۳) فروش موفق (۲۰۱۵)، فقط ساکت شو و انجامش بده (۲۰۱۶)، مدیریت زمان، مدیریت زندگی (۲۰۱۶)، باهوش باش (۲۰۱۶)، علم پول (۲۰۱۷)، باور کن تا به دست بیاوری (۲۰۱۷) از آن جمله‌اند. تریسی در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰ نسخه‌های جدید و اصلاح‌شده‌ای از کتاب موفق «قورباغه را قورت بده» را نیز نوشت و به انتشار رساند. در میان کتاب‌های سال‌های اخیر تریسی، «قدرت اضباط فردی» و «آن‌چه را لایقش هستی به دست آور» بیشترین فروش را برایش به ارمغان آورده است.

موفقیت های تریسی

برایان تریسی، در طول عمر خویش، همواره در حال عبور از مرزها، فراگیری و افزودن به اندوخته‌هایش بوده است. او که تحصیل را خیلی زود و به دلیل فقر مالی ترک کرده بود، در دهه‌ی چهارم زندگی‌اش به مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی بازرگانی دست یافت. تریسی همچنین زبان‌های فرانسوی، اسپانیولی و آلمانی را آموخت. تریسی کارش را نیز در هیچ نقطه‌ای متوقف نکرده است. او چندین شرکت تاسیس کرد و به حدود هزار شرکت نیز مشاوره داد. به گفته‌ی تریسی بازشناسی و درک سلسه‌ رفتارها و عادات مشترکی که در تمام میلیونرها وجود دارد، می‌تواند فرمولی جادویی برای عبور از مرزهای جادویی میلیون دلاری باشد. از تریسی به عنوان یکی از محبوب‌ترین سخنرانان موفقیت یاد می‌شود. او برای برگزاری سمینارها و سخنرانی‌هایش ده‌ها کشور را همچون کتاب‌هایش پیموده ‌است. تریسی چهار بار نیز به ایران سفر کرده و به سخنرانی و برگزاری سمینار‌های موفقیت پرداخته است.

تریسی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. شرکتی که او در سال ۱۹۸۴ در ونکوور تاسیس کرد. این شرکت به گفته‌ی تریسی وقف کمک به افراد برای رسیدن به اهداف خود و دستیابی به موفقیت شده است. تریسی در سال ۲۰۰۳ نامزد انتخابات فرمانداری کالیفرنیا شد. او از سال ۲۰۰۳ در قامت متولی بنیاد محافظه‌کار میراث نیز ظاهر شده است؛ بنیادی که نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. در سال ۲۰۱۰ پزشکان تشخیص دادند برایان تریسی به سرطان حنجره مبتلا شده و در فاز سوم بیماری است. او همزمان با مبارزه با سرطان و شیمی درمانی، خود را برای شکل جدیدی از زندگی آماده کرد و برای مدیریت کسب وکارش برنامه‌ای تازه ریخت.

برایان تریسی، نویسنده محبوب دنیا

برایان تریسی در 5 ژانویه سال 1944 بدنیا آمده است و اکنون 75 سال دارد. در میان افراد موفق و شناخته‌شده در دنیا تریسی به قدری موفق بوده که بسیاری با الهام گرفتن از راهکارهای او توانستند به موفقیت‌ها و نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. او در شهر شارلوت تاون در کشور کانادا متولد و بزرگ شد. تریسی خانواده‌ای محترم و مقید به اصول اخلاقی ولی بسیار فقیر داشت. به طوری که درآمد آن‌ها برای تامین مخارج اولیه‌ی آن‌ها کافی نبوده است.

تریسی که این روزها یک نویسنده‌ی پرکار، یک مربی و سخنران تأثیرگذار و حرفه‌ای در زمینه موفقیت است. او مشاور بیش از 500 شرکت معتبر بین‌المللی است.

تریسی از کارگری تا فروشندگی

برایان در دوران مدرسه دانش‌آموز کنجکاو و با استعدادی بود اما به درس خواندن علاقه‌ای نداشت. به همین دلیل تصمیم گرفت کنجکاوی خود را خرج مسیر دیگری کند. درس را کنار گذاشت و ترک تحصیل کرد. او تقریبا تمام سال‌های نوجوانی‌اش را با کارگری گذراند. بعد از رها کردن مدرسه به شستن ظرف و نظافت کاری در یک هتل مشغول شد. بعد از آن کار در کارگاه چوب‌بری، کارخانه، مزارع دامداری را تجربه کرد. پسر جوان تا 20 سالگی به کارگری مشغول بود و در آن زمان سعی کرد خود را کمی جلو بیندازد. به همین دلیل هر چه را که پس انداز کرده بود برداشت و این بار کار در یک کشتی نروژی مشغول به کارگری شد. او مدتی با کشتی‌های باربری به اقیانوس‌های اطلس و آرام سفر کرد و در نهایت به تنگه جبل الطارق رفت و در آنجا به همراه دوستانش یک لندرور خرید و با آن به ژوهانسبورگ رفت. از آنجا به لندن رفت و مدتی نیز در آنجا مشغول به کار شد.

برایان تریسی 23 ساله که تجارب کاری و زندگی سختی را چشیده است حال در این سن به سراغ کارگری در زمین‌های کشاورزی و به مدت یک سال برای زراعت مشغول شد و این کار هم حس درونی وی را ارضا نکرد و در سن 24 سالگی به فکر سفر به سنگاپور افتاد و نکته جالب توجه در سفرش به سنگاپور گذر از کشور ایران بود. تریسی نتوانست کار همیشگی خود را در سنگاپور بیابد و به همین جهت به سراغ کار فروش رفت.

آغاز کار فروش برایان تریسی

بعد از چند سال تجربه‌ی کاری سخت در سن 23- 24سالگی تصمیم گرفت کار فروش را تجربه کند. سوالی که زندگی او را در جوانی تحت شعاع قرار داد این بود که چرا با وجود کار سخت بازهم دیگران از نظر شغلی از او بهترند ؟ و تصمیم گرفت کار فروش را شروع کند. او برای فروش درب تک تک خانه‌های مردم را می‌زد. شاید باور این موضوع که این برایان تریسی مشهور و پولدار امروز روزی کارگری می‌کرد و برای فروش محصول در خانه‌های مردم را می‌زد کمی عجیب باشد. اما او بااراده و تلاش شروع کرد.

یک روز برای فروش کالاهایش که لوازم‌خانگی بود در کوچه‌ها پرسه می‌زده و از این خانه به آن خانه می‌رفته است.در ابتدا تریسی به سود کم راضی بود. اما به گفته‌ی خودش : «یک روز یقه‌ی خودم را گرفتم و از خودم پرسیدم هی تو برایان، چرا نباید در این حرفه و کار موفق باشی، در حالی که خیلی‌ها در این حرفه موفق‌اند؟».

همین سوال  مسیر زندگی او را دستخوش تغییر کرد و برایان تریسی را به دنیای پر از موفقیت و دستاوردهای بزرگ کشاند. به همین دلیل تلاش او برای ثروتمند شدن با نوشتن یک هدف بر روی یک برگه آغاز شد. هدف او  کسب 1000 دلار سود در یک ماه از فروش کالاها بود. تریسی می‌گوید: «بعد از انجام این کار حتی نمی‌داند کاغذ را چه کرد اما در مدت یک ماه این اتفاق افتاد و در زندگی‌اش معجزه رخ داد.»

الگوبرداری از افراد موفق؛ رمز موفقیت برایان تریسی

تریسی با الگو قرار دادن زندگی و روش کاری فروشندگان موفق در سن 25 سالگی تبدیل به یکی از فروشندگان حرفه‌ای و کارآمد شد. او نزد همه‌ی فروشندگان موفق رفت و ازآنها پرسید: « رمز موفقیت شما چیست؟» هر کدام از آن‌ها حرف‌هایی زدند و تجربیات ارزشمند خود را با او به اشتراک گذاشتند. او از توصیه‌های آن‌ها برای فروش خود بهره برد و در مدت‌زمان یک ماه میزان فروشش سه برابر زیاد شد. این کار تریسی تداوم داشت تا جایی که از یک فروشنده‌ی معمولی به یک مدیر فروش تبدیل شد. او برای مدیریت فروش هم به سراغ مدیرهای فروش موفق رفت و با سوال کردن از آنها درباره رمز موفقیت خود، در طول یک سال توانست خودش را به سطح مدیران فروش موفق برساند و نام وی درکنار آن‌ها بر سر زبان‌ها بیفتد.

درواقع یکی از نکات قابل‌توجه در موفقیت برایان تریسی مقایسه‌ی خودش با افراد موفق و فعال در زمینه کاری‌اش بود که با پیروی از مسیر آن‌ها توانست به فرد موفقی در تمامی زمینه‌های فعالیتش بدل شود.

تریسی در 25 سالگی و خیلی سریع توانست با ثبت شرکت و به کارگیری 95 نفر کار خود را به طور گسترده و در سطح بالاتر آغاز کند. او به کار وارد کردن ماشین‌های سوزوکی در کانادا پرداخت و از فروش حاصل از این کار 25 میلیون دلار سود حاصل شد و کار بزرگ بعدی تریسی در سال‌های ابتدایی کارش مدیریت یک شرکت 265 میلیارد دلاری بود که با مدیریت فوق‌العاده ش توانست شرکت را دوباره بسازد.

برایان تریسی با اینکه نتوانست در 18 سالگی مدرک دبیرستان دریافت کند اما در دهه 30 توانست وارد دانشگاه آلبرتا شود و کارشناسی ارشد را در رشته بازرگانی با موفقیت به اتمام برساند. او همچنین وارد محیط‌های آکادمیک شد و تجارب خود را در قالب سمینار و واحد درسی در کشورهای امریکا و کانادا ارائه کرد. البته به درخواست متقاضیان بسیاری که به تریسی دسترسی نداشتند او سخنان خود را به صورت دیداری و شنیداری روانه بازار کرد.

برایان تریسی از جمله افراد موفق و تاثیرگذاری است که به واسطه‌ی تجارب و سختی‌هایی که در 75 سال زندگی خود به دست آورده بر موفقیت افراد و کسب‌ و کار شرکت‌های بزرگ تاثیر به‌سزایی داشته است. او بر چند زبان از جمله فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی مسلط است و توانسته در کشورهای مختلف از جمله ایران همایش و سمینارهای متعدد برای مشاوره در زمینه‌ی مدیریت، فروش و استراتژی کسب‌ و کار برگزار کند.

برایان تریسی در دهه‌ی 30 زندگی‌اش موفق شد در رشته‌ی کارشناسی ارشد بازرگانی تحصیلات خود را به پایان برساند. از موفقیت‌های او می‌توان به بیش از 300 محتوای آموزش و مشاوره‌ی موفقیت در قالب دیداری و شنیداری، بیش از 20 عنوان کتاب و تاسیس چند شرکت بزرگ اشاره کرد. او با سخنان خود در کتاب‌ها و همایش‌ها به افراد توصیه می‌کند که برای پیروز شدن نباید تسلیم شد و تنها باید به پا خواست و شروع کرد تا در زندگی موفق شد. کتاب قورباغه را بخور یکی از معروف‌ترین کتاب‌های برایان تریسی است که باعث شهرت و محبوبیت او در سراسر جهان شد.

ازدواج برایان تریسی

برایان تریسی در سال 1971 و در سن 27 سالگی با باربارا تریسی ازدواج کرد و از این ازدواج خود صاحب 4 فرزند شد.

موفقیت‌های برایان تریسی

  • تسلط به سه زبان زنده دنیا (فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی)
  • تولید 300 محصول دیداری و شنیداری و عرضه‌ی آن‌ها به 30 کشور دنیا
  • فعالیت به عنوان، مشاور و سخنران 500 شرکت بزرگ دنیا
  • تاسیس چندین شرکت بزرگ
  • معتبرترین فرد صاحب نظر در زمینه موفقیت و کسب و کار

قورباغه‌ات را قورت بده، محبوب ترین کتاب وی

« قورباغه‌ات را قورت بده » نام کتابی است که نویسنده آن تریسی بوده است و نام برایان تریسی با این کتاب در کشورمان به شهرت رسید. از دیگر کتاب‌های معروف وی در زمینه موفقیت و پیشرفت می‌توان به (پیش به سوی ثروت، اوج موفقیت، 21 روش عالی برای این که یک فروشنده‌ی فوق ستاره شوید، 12 اصل رهبری عالی، بهانه ممنوع، 100 قانون بی چون و چرا برای موفقیت در تجارت و به روش خود ثروتمند شوید) اشاره کرد.

فرمول موفقیت از نگاه برایان تریسی

برایان تریسی به مخاطبان خود می‌گوید زندگی فرمول‌های ساده‌ای دارد کافی است:

«یک، دو،سه: حرکت! از زندگی چه می‌خواهید؟ در زندگی به دنبال چه هستید؟ هدف‌های شما در زندگی و کار چیست؟ برای این کار یک‌تکه کاغذ بردارید و هدف‌های دور و نزدیک خود را رویش بنویسید. با خودتان صادق باشید.» او اعتقاد دارد که « آن‌هایی که افکار و اهدافشان را روی کاغذ می‌آورند لاقل یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوند. با این شیوه، احتمال موفق شدن نابغه‌ای است که هدف‌ها و برنامه‌هایش را در ذهنش نگه می‌دارد و با خودش حمل می‌کند». او می‌گوید « برای تعیین اهداف می‌توان از نظرات دیگران بهره‌مند شد. این قدم اول است». و بعد با زمان‌بندی و اولویت‌بندی پیش بروید.

معروفترین توصیه برایان تریسی درباره موفق

یکی از معروفترین توصیه‌های تریسی که در سمینارها و کلاسهای درس شنیده شده است درباره افراد موفق و ناموفق است که در ادامه آن را می‌خوانید.

«تفاوت اصلی بین افراد موفق و افراد ناموفق این است که افراد موفق اقدام می‌کنند. آنها کارشان را آغاز می‌کنند و چیزی را که می‌خواهند انجام می‌دهند. افراد ناموفق نیز همین ایده‌ها و اطلاعات را دارند، اما همیشه بهانه‌ای برای شروع نکردن دارند.»

انسان عادت دارد همیشه توقعاتش را بدست آورد. مهم نیست توقع اتفاق خوب یا بد باشد.

***

شما باید کارهای خیلی خیلی زیادی انجام دهید، تلاش های کوچک و پیوسته ای که هیچکس آنها را نمیبیند یا ارزش آنها را درک نمیکند تا به موفقیت ارزشمندی دست پیدا کنید.

***

قبل از هر دستاورد بزرگ،
دشواری ها و تجربه های فراوانی را از سر می گذرانید،
این را بدانید که دستاوردهای بزرگ بدون آن ها امکان پذیر نیست.

اگر فرزندان تان را طوری تربیت کنید که باور داشته باشند میتوانند هر هدف یا دستآوری در زندگی داشته باشند، شما به عنوان والد موفق شدید بهترین تربیت را در حق فرزندتان انجام دهید.

***

تمام افراد موفق زن یا مرد، رویاپردازان بزرگی هستند. آنها آینده ای که دوست دارند را در رویای شان میبینند، تمام بخش ها را با جزییات تصور میکنند و هر روز برای بدست آوردن این رویا تلاش میکنند، هدفگذاری میکنند و به اهدافشان میرسند.

***

مهم ترین دارایی شما، قابلیت سودآوری تان است و با ارزش ترین منبع، زمان شماست.

***

قانون طلایی شماره یک را در مدیریت فراموش نکنید : دیگران را همانطور مدیریت کنید که دوست دارید شما را مدیریت کنند.

 

افراد پیروز عادت دارند انتظارات مثبت خودشان را از تمام رویداد ها داشته باشند.

***

ارتباطات یک مهارتی است که میتوانید یادبگیرید. چیزی مثل دوچرخه سواری یا تایپ کردن. اگر عزم تان را جزم کردید تا در این مهارت موفق شوید، میتوانید خیلی سریع کیفیت تمام بخش های زندگی تان را افزایش دهید.

***

افراد موفق به سادگی افرادی با عادت های موفق هستند.

***

اگر آرزو دارید چیزهای با ارزشی در زندگی شخصی و کاری تان بدست آورید، اول از همه باید خودتان تبدیل به شخصیت با ارزشی شوید.

[rank_math_rich_snippet id=”s-a20196ec-5a25-4f27-a543-96c2795415cd”]

فروشگاه فایل های دانلودی
0